Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátom lóg a suliból, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom lóg a suliból, mert veszekszünk. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy hónapja akarok már szakítani, többször meg is mondtam már neki, de ő nem képes felfogni, így még járunk. Ma elgondolkoztam azon, hogy lehet, egy utolsó esélyt adok neki...

De ez most nem is nagyon ide tartozik.

Azt a helyzet, hogy veszekszünk, de ő annyira kivan, hogy nem megy suliba, "nincs ereje" iskolába menni, nem nagyon eszik, nem sokat alszik stb. Közben mindenből bukásra áll (ezt is rám kente, hogy miattam mindig idegeskedik és nem tud tanulni..), és nemsokára itt a fél év..viszont, ha anyukája besokall, akkor félévkor el kell mennie...(kolis).


Viszont engem az bánt a legjobban, ha akar még velem járni, bizonyítani akar, akkor nem azzal kéne bizonyítania, hogy őt annyira megviseli ez a veszekedés, hogy suliba se tud menni, hanem azzal, hogy előre gondolkodik, elmegy a suliba - akármennyire is szarul van - , hogy tudjon javítani, minimum kettesre... Szerintetek?

Ma is elment az orvoshoz, kért igazolást, és átment filmet nézni az egyik beteg haverjához.... ráadásul a filmnézést ő kezdeményezte....HA ERRE VAN EREJE, ISKOLÁBA MENNI MIÉRT NEM?!

Jó, más a kettő...de mégis...

És az bánt, hogy tényleg múlt héten is végig hiányzott az iskolából, ezen a héten is...ahelyett, hogy javítana. Meg piál és füvezik...(ezt is "miattam", mert ideges...pff)


2012. dec. 19. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
az ilyen szerencsétleneket dobni kell
2012. dec. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
az is idegesít, hogy nem férfias...ennyire szenvedni, bassszus..megáll az eszem! pedig a "szakításokat" se olyan kegyetlenül mondtam, megindokoltam, nem voltam bunkó... teljesen normálisan..
2012. dec. 19. 19:19
 3/3 anonim ***** válasza:
szard le ... nem a te hibád :) csak kifogás vagy számára ...
2012. dec. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!