Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az mit jelent ha küldtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az mit jelent ha küldtem képet egy lánynak a péniszemről (ő kérte, bár én hoztam fel a témát) és azt mondta, hogy szép?

Figyelt kérdés

Bejövök neki? Egyébként teljesen normális lány, én is teljesen normális srác vagyok, nem tudom hogy jött ez képbe...


Mert most valami másik srácról hadovál nekem és nem tudom eldönteni, elég félénk vagyok, lehet, hogy ezzel csak fel akarja gyorsítani az eseményeket.


2012. dec. 19. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát én nem vennék komolyan egy pasit, aki elküldi nekem a péniszét képen.


Annyit jelent amúgy, hogy szépnek tartja a péniszed.


Amúgy meg ha kell neked, akkor hajts rá...

2012. dec. 19. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Gáz volt tőled, emiatt nem fog komolyan venni.
2012. dec. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szóval te egy félénk srác vagy, nem is gondoltál komolyan semmit, de azért elküldtél a farkadtól egy képet?


Hagyjuk már ezt a dumát :DDD

2012. dec. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérj tőle is képet a puncijáról, azután valamilyen képszerkesztőben összevágod a két képet (az övét és a tiéd) és elküldöd neki az alkotásod.
2012. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!