Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért simogat folyton ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért simogat folyton ha társaságban vagyunk? Menőzni akar velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki folyton megfogja a kezemet,simogatja hátamat karomat mikor társaságban vagyunk,de viszont nem hív el randizni.Amugy sokat szoktunk beszélgetni,általában ő keres (esetek 90%ban)Én egy elég népszerű lány vagyok ő meg nem túl közkedvelt.Most nem tudom hogy szórakozik velem vagy mi???
2012. dec. 25. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
ne futtasd már magad jó köszii
2012. dec. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkora az egód, mint egy new york-i felhőkarcoló!
2012. dec. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen. Ez egy köcsög. Én úgy elküldeném a francba mint a szél. 15/l
2012. dec. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szemétségből csinálja, csak tetszel neki, és mivel "népszerű" vagy, ezért nem mer közeledni hozzád másképpen.

Arra azért felhívnám a figyelmed, hogy a népszerű emberek többsége azért érte el a népszerűséget, mert túlságosan is szeretetéhsége van, és a tömeg figyelmével próbálja támogatni az önbizalmát, ellensúlyozni a szeretethiányt. Kicsit figyelj oda a lelkedre kérlek. :)

21/N

2012. dec. 31. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak üzenem hogy nagyon durván belém látsz :D És szerencsére hogy névtelen az oldal elmondom hogy sajnos igazad van valóban szükségem van a "rajongásra" hogy így kompenzáljam a dolgokat...
2013. jan. 7. 13:42
 6/9 anonim ***** válasza:
Ezzel én is így vagyok, ezért vagyok ismert zenész :D
2013. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szóval nem vagytok együtt, de ő állandóan fogja a kezed, simogat? Ez fura nekem. Egyszer kérdezz már rá, hogy mégis miért fogdos téged
2013. jan. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ezt honnan tudjuk?

Kérdezd meg tőle!:-)

2013. jan. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam a fiúk között vannak ilyen szokások hogy mit miért csinálnak egy nővel...
2013. jan. 7. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!