Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kicsit kellemetlen helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kellemetlen helyzetben vagyok hát inkább lány válaszát várnám nem nagyon merek a párommal szeretkezni mert van egy úgy mond ilyen "folyásom" és elég kellemetlen illata van vagy ez esetleg normális? Mielőbb választ várok

Figyelt kérdés
2013. jan. 3. 00:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Először is alap a szex előtti tusolás, másodszorra meg nem ok nélkül van folyásod, ráadásúl kellemetlen illata is van!El kell menni egy másik orvoshoz, nem biztos hogy nemibetegség, lehet egy felfázás is,egy belső gyulladás is.Folyás egy egyszerű felfázásnál is szokott lenni tehát nem normális.A pároddal közöld nincs ebben szégyenleni való hogy van valamilyen problémád így átmenetileg fel kell függesztenetek a nemi életet s mielőbb orvosolod a dolgot egy másik nődoi felkeresésével.
2013. jan. 3. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
6-os :) köszönöm !!! hát kezdő vagyok tehát nem tudom mi mit jelent :) igen ez nagyon aggaszt sex közbe hogy vajon ő észreveszi e ezt h nekem ilyen gondom van jah és ennek a stressznek lehet ahoz köze h nem tudok elmenni sem ? :(( és magát hibáztassa e miatt :(
2013. jan. 3. 01:37
 13/18 A kérdező kommentje:
máshoz megyek akkor sem mond semmit se nem tudom mitől lehet ez :/ irtak fel mindenféle hüvely tablettákat addig jó volt aztán megint kezdődött minden előről :( nagyon kellemetlen :(
2013. jan. 3. 01:44
 14/18 anonim válasza:
Kivancsi lennek ha gumival csinalnatok akkor is lenne ilyen. Lehet h a parodtol kapsz el vmit ami ezt okozza? Megkerdeznem a nodokit, h ez lehetseges-e. Amugy meg mosakodj meg elotte. Intim mosakodoval!!
2013. jan. 3. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha kaptál hüvelytablettát, akkor mégis látják, hogy nem minden ok. Sajnos sok olyan orvos van, aki nem eléggé lelkiismeretes, így neked kell a sarkadra állnod, hogy mondják meg, mitől van és mit tehetsz ellene. Ez a magyar egészségügy... :(
2013. jan. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
hát én már nem is tudom h mi tévő legyek :((( lehetséges h a a párom kapta el tőlem, és nem én tőle :( minden esetre ez nagyon kellemetlen :(
2013. jan. 3. 14:33
 17/18 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lenne, ha vennél olyan hüvelymosót amit fel kell magadnak helyezni és belülről kitudnád öblíteni magad? Nekem is volt 1 időben bajom mondjuk én túl száraz voltam, de nekem ez helyrerakta. Akkor tuti 100% hogy nem lenne semmilyen szagod! De egy alaposabb kivizsgálás rádférne. Mikor voltál nőgyógyásznál vettek kenetet?
2013. jan. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Először is alap a szex előtti tusolás"

Éppen az van, hogy közvetlenül előtte nem jó! Lemos rólad minden feromont és síkosítót...

Csak akkor jó, ha nyalakodni készültök - egyébként 1-2 órával előtte jó mosakodni.


Az pedig könnyen lehet, hogy a párod elkapta tőled, és most rendszeresen visszaadja a betegséget. Férfiak tünetmentesek szoktak lenni - de fertőznek ilyenkor.

Őt is gyógyítani kell!

2013. jan. 4. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!