Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pár hónapja együtt vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pár hónapja együtt vagyok egy fiúval, minden jó. De most jött egy kis kellemetlenség. Hüvelygombám van. Nem tudom hogy közöljem vele, és hogy veszélyt jelent-e rá, mert mindig védekeztünk óvszerrel. és ilyenkor tabu a szex?

Figyelt kérdés
2013. jan. 4. 14:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

el se hiszed, milyen gombát szereztem szívem, hüvelygombát

most komolyan, mi van ebben ciki?

ő is elkaphatja, mondjuk óvszerrel kevésbé, viszont neked se tesz túl jót így szexelni, inkább nőgyógyász és várd meg a kezelés végét

2013. jan. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged! Még annyit szeretnék hogy milyen gyógyszert vegyek? mert orvoshoz csak hétfőn tudok menni, és nagyon kellemetlen már.
2013. jan. 4. 14:40
 3/9 anonim ***** válasza:

canestennel be tudod kenni kívülről, de szerintem csak a krémet használd, a hüvelykúpot ne, mert az semmit nem ér

inkább várd meg, míg a nőgyógyász felír egy erősebb vényköteles kúpot

2013. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
14:41 téged sem az eszedért fognak ellopni. Téjékozódj már, mielőtt elkezdesz itt fröcsögni, kis tudatlan dedós
2013. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne jó a canesten kúp?

Akkor nem jó, ha valami atomagresszív gombája van, vagy ha csak gombának vél valami mást. Egyéb esetben tökéletes.

2013. jan. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Írány az orvos! Én ezt mondanám addig gumival se dugnálak még beteg vagy!
2013. jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Simán elmondod. Ő is elkaphatja/már elkapta még ha nincs is tünete és visszafertőzhet később ezért őt is kezelni kell. Szerintem gumi mellett is el lehet kapni, mert a nedved rákerülhet ... ezzel szerintem felesleges kockáztatni hogy folyton visszafertőződj. Kúráljátok ki magatokat.
2013. jan. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Khm... KÖZÖS kezelés szükséges, valószínűleg elkaphatta ő is. A kezelés alatt nem ajánlott a szex.

És igen, doki... Ő is.

2013. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ha úgy érzed hogy kellemetlen neki elmondani akkor mondd hogy felfáztál ha gumival ha nélküle csináljátok csak rosszabb lesz mert szétterjed a fertőzés és mellette meg fáj is a közösülés..a canesten kúp és krém pedig jó erre ha nem nagyon súlyos éjszaka pedig alsó nélkül kell aludni úgy hamarabb túljutsz rajta
2013. jan. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!