Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Otthagynátok őket? Teljesen tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Óriási problémám van. Egy baráti társasággal lógok már lassan 1 éve. Egy sráccal onnan összejöttem nyáron, de nagyon kihasznált, és folyamatosan bánt. Már teljesen kikészültem miatta, utálom magam, tükörbe se tudok nézni, és rengeteget fogytam. Nem tudok enni... Nem bírom tovább, jó lenne vele minden kapcsolatot megszakítani. Viszont ő a társaság magja. Mindenhol ott van, nála szoktunk lenni a legtöbbet. Úgy gondoltam, hogy kilépek, többet nem találkozunk. De akkor elveszíteném a barátaim 90 %-át, és nagyon egyedül lennék :( Így is magányosan érzem magam, kivéve ha velük vagyok... Mit tennétek?


2013. jan. 11. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább élem az életem egyedül, mint sok ember társaságában szenvedjek.
2013. jan. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szard le és hagyd ott a barátaid 90%-át.

A maradék 10 pedig igaz barát. :)

Ha meg fizikálisan is bánt a volt pasid akkor jelentsd fel.

2013. jan. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fizikálisan nem bánt, csak megaláz, és kihasznált... Mondták páran, hogy maradjak, mert nélkülem nem ér semmit az egész, és azt is mondták, hogy jönnek utánam, de nem tudom mit csináljak :( Nagyon kevés barátom van.
2013. jan. 11. 22:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Becsüld meg azt a pár embert és hagyd ott a gyakorlatilag ellenségeidet.
2013. jan. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!