Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Irjak neki vissza vagy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Irjak neki vissza vagy nincs semmi értelme? Mit akarhat?

Figyelt kérdés

Egy sráccal már pár hete beszélek kb. minden nap fbon ő keresett meg és nagyon jól elvoltunk végig, de egyszer se hozta fel, hogy találkozzunk, esetleg komolyabb szándékai lennének. Tegnap találkoztunk élőben, közel azonos társaságban voltunk és szinte tudomást se vett rólam. Két mondatot beszéltünk összesen. Utána megint írt fbon és céloztam rá, hogy nem tetszett ahogy viselkedett. Nem tudom miért viselkedett így és egyáltalán mit akarhat.

15L


2013. jan. 14. 15:23
 1/2 anonim ***** válasza:
beszari volt, nem mert társaságban oda menni hozzád és ismerkedni. Kettesben találkozzatok. Ezt igy magamról is eltudom képzelni hogyha ott vannak a barátaink akkor gátlásosabb lennék mert az a sok majom ott figyel:D 20f
2013. jan. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez általában így van. Nem is értem, miért akadsz ki ezen!?!! Mit akarhat? Semmit. Beszélgetni, de ha majd többet akar, azt gondolom majd megírja. :)
2013. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!