Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Osztálytársam (haverom)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osztálytársam (haverom) felvetette, hogy birkózhatnánk egyet csak úgy mondjuk a fiúöltözőben erőösszemérés céljából. Ti mit szólnátok hozzá? Elfogadnátok a kihívást? Meleg lenne és akar valamit?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 07:12
1 2 3
 1/21 Nueleth ***** válasza:
100%
Én ugyan csaj vagyok, szóval nem tudom, hogy fiúk között egy birkózás mennyire számít "melegnek", de nálunk általánosban a srácoknak szokásuk volt "erőösszemérés" céljából összeverekedni, és mindig birkózás lett a vége.:D Én ebből gondolom, hogy nem gázos a dolog, de mondom, nem látok bele annyira...:)
2013. jan. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
87%
kicsit gyerekes talán, bár sztem rám is rámférne, viszont nemértem mit keres a "szerelem, sex" kategóriában xD
2013. jan. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
64%

Velem ugyanígy van,szóval elég gyanús ez a kérdés.

Beni,te vagy az?

2013. jan. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

1# Miért lányok között mennyire számít lezbikusnak? :D

2# Hát akkor hajrá! Az utolsó kérdés nem hiszem, hogy a sport kategóriába vagy bárhova máshova illene.

3# Szeva Józsi! Amúgy nem vagyok Béni!

2013. jan. 16. 09:08
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet egy meleg közeledés is, de lehet az is, hogy csak fitogtatni akarja az erejét valamiért. Mindenképpen gyerekesen.
2013. jan. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Rendszeresen kondizik szóval eléggé izmos mindenhol. Lehet csak ki akarja próbálni mit ért el eddig kemény "munkájával". Akkor gondolom azért akar velem, mert ugyan akkora magas és nehéz mint én. Mondjuk én sajnos csak tornázok, szóval nem tudom. Eléggé ellentétek vagyunk, ő merev izom én meg hajlékony semmi. Max lezúz, végülis... :D
2013. jan. 16. 09:35
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha felöltözve csináljátok akkor nem meleg:D de én lány vagyok, szóval nem tudom, de valóban gyerekesen hangzik.
2013. jan. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
a kérdésfeltevésből olyan 15 évesre tippelem a kérdezőt. Nem gáz, lehet h csak szórakozni akar. Akkor gáz ha kettesben akarja ezt
2013. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Nos, elfogadtam a kihívást. Holnap lesz esedékes a meccs aztán majd meglátjuk hogy lesz. Mondhatni "zárható" a téma.
2013. jan. 16. 15:40
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért majd írd meg hogy végül mi volt!:D
2013. jan. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!