Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viszonyuljak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viszonyuljak egy visszahúzódó fiúhoz?

Figyelt kérdés

szerelmes lettem egy srácba,aki kicsit visszahúzódó,vagyis inkább úgy mondanám,hogy nem az a csajozós típus..

úgy vettem észre,hogy én is tetszem neki,zavarban van a közelemben ,mindig próbál a közelemben lenni,nemrég bejelöltem fb-n ,megböktem, ő visszabökött ,megint megböktem,aztán pár napja semmi.

most akkor hagyjam ?

vagy hogy kellene viselkednem?:S



#fiú #randi #lány #szerelem #visszahúzódó fiú
2013. jan. 16. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
nem értem miért kell mindent fészen csinálni már? hívd el őt egy sétára és beszéljétek meg. legtisztább, ha elmondod neki, hogy miként érzel iránta és hidd el nekem nagyon örülni fog neki, sőt...
2013. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. kommentelönek 130%ban igaza van! Egyzserüen azért nem mer smemit mert ha megbökne megint akkor fél h zaklatásnak veszed de nem tud mit irni, hogy bezséljetek
2013. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi gond, hogyha te kezdeményezel valamit. Az unalmas lenne, ha állandóan te csinálnád, de ha úgy érzed, hogy kell ez az első lépés ahhoz, hogy elinduljon valami, ne spórolj vele. Ahogy előttem is mondták, nyugodtan hívd el valahova, csak sétálni, vagy bárhova, tényleg. És biztos vagyok benne, hogy ha elmondod neki, hogyan érzel iránta, nagyon fogja értékelni. Nyugodtan elmondhatod azt is, hogy kicsit nehezen kezeled a visszahúzódóságát, nem fog megsértődni, egyszerűen csak jobban fogjátok érteni a szituációtokat mindketten az első pillanattól. Ne aggódj, nem lesz semmi baj. :)
2013. jan. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

tudom,hogy igazatok van,csak nehezen tudom magam rávenni arra,hogy elhívjam :/

mert ugye én kezdtem a bökést is ://

de erőt veszek majd magamon !:)

2013. jan. 16. 17:59
 5/6 anonim ***** válasza:
helyes :) tedd meg, úgy is meg tudjátok beszélni :)
2013. jan. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez a bokdoses...

Ennel szanalmasabb mar csak az, amikor valaki azt kerdezi, hogy mit jelent ha megbokott...

GET REAL

2013. jan. 17. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!