Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire zavaró az erős szőrzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire zavaró az erős szőrzet?

Figyelt kérdés

Sajnos erős szőrzetem van, nemtudom konkrétan mit lehetne tenni ellene, hosszútávon?!

A mai 'divat' szerint az a jó, ha egy lány csupasz, remélem ezzel nem ért mindenki egyet??!!

Lehet, hogy betegség miatt alakult ki ez a 'sok szőr'. Borotválom, rendszeresen, de természetesen nem mindig tökéletes (sőt soha-szőrbenövések, ...). Mennyire zavaróak ezek a problémák?

:)

18L



2013. jan. 16. 17:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sztem egy 18 éves lánynál elég huzos a szörzet én ugy vélem. kenjed le vagy segiteni kell ? :D
2013. jan. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

ha betegség miatt alakult ki, akkor gondolom orvoshoz kéne fordulni

ha nincs nagy szakálla az adott személynek, akkor nem különösebben :D

2013. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A csupasz a menő és a többség azt szereti:D Köztük én is.

És nem muszály borotválni vannak már teljestest szörtelenitők és nemlesznek benővéseid:D

2013. jan. 16. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavarnak ezek a problémák.Van ilyen.

Amúgy meg nem kell mindig a divatot követni.

2013. jan. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nincs szakállam, se bajuszom. :D

A lábamon, intim területen, hónaljon, (kézen és hason-köldök alatt egy kicsi) van szőr. Ahogy én láttam, más lányoknál is vannak ilyen problémák, nem csak nálam, de szerintem ez mindenkit zavar. Mi a megoldás? :)

2013. jan. 16. 18:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne borotvald..epilláld vagy gyantázd
2013. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A megoldás, hogy vagy megfelelni akarsz és gyantáztatsz, stb VAGY olyan pasikkal kezdesz akik vonzónak tartják ezt.

Nekem például nincs bajom ezzel, de én már 30 körül járok, szóval a korosztályodban nehezebb szőrpártit találni.

2013. jan. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Oké, értem, én sem szeretem a szőrt.

El is tűntetem, ha tehetem, DE, nem lesz mindig teljesen csupasz, mintha nem lett volna ott soha semmi. :)

2013. jan. 16. 18:07
 9/12 anonim ***** válasza:

volt egy lány, aki még két pénisszel és három mellel is tetszett volna

de persze lehet, hogy csak én nem vagyok normális

2013. jan. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem is sok szőröm van, én szimplán epilálok mindent.

Az, hogy 2-3 nap múlva már nem tükörsima, eddig senkit nem érdekelt. Nyilván nem a jetiszőrös lábra gerjednek a fiúk, de azért így, hogy hetente szedem, sose szólt be senki, hogy hé, hát azért elég húzós... Borotvával kb 1 napig se tartana, epilátorral szedve nem nő vissza olyan gyorsan.

2013. jan. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!