Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti hogy szoktátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés
Minden lányt előre engedtek az ajtóban? Én eddig úgy tudtam, hogy bármelyik lánnyal megteszik, de nemrég mondta egy ismerősöm, hogy ő inkább azokat engedi előre, akiket meg akar nézni/tetszik neki.

2013. jan. 17. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Mert az a srác érdekből tesz szívességet..... Ennyi. Én olyan nőket is előre engedek akikkel soha nem kezdenék ki. Ez udvariasság. Az ismerősöd meg tahó.
2013. jan. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Elég nagy baj, hogy a tiszteletlenség kezd divat lenni. Én is úgy vettem észre, hogy azok a fiúk engednek előre akik akarnak valamit.. :( lány voltam
2013. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
68%
Vannak olyan lányok, akik nem érdemelnék meg, de ettől függetlenül előre engedem őket, mert én nem süllyedek le a szintjükre
2013. jan. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is csak udvariasságból engedem előre a lányokat, nőket, mindenféle hátsó szándék nélkül. Ha tetszik, ha nem, akkor is méltatom annyira, hogy tiszteletből magam elé engedjem.
2013. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19/F
2013. jan. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ha szemből jön egy csaj a folyosón, akárhogy néz ki, reflexszerűen félre szoktam állni, és előreengedem...

Ha hallom magam mögött őket, akkor félre állok. De mivel hátul nincs szemem, ez nem mindig történik meg :D

De nincs mögötte semmilyen szándék. Habár néha-néha azért megfigyel olyankor az ember, de nem ez a cél...

F17

2013. jan. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Általában előre engedem a lányokat.ű

F19

2013. jan. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Az még egy dolog, hogy udvariassan előre engedem a hölgyeket, de 2 évvel ezelőtt a diszkóban egy csaj hátulról jött és félrelök miközben hallom mondja menj má arrébb. Azért nekem sincs hátul szemem és a nőknek se árt a jó modor. Na meg mit vár tánctéren az észlény, vörösszönyeget? Az is szép dolog, ha a lány is udvariass és nem csak a férfi.
2013. jan. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
általában. Buszon néhányat előre engedek aztán utána már én megyek. Plázában mondjuk ahol tök idegenek vannak akkor ha szemből jön kinyitom az ajtót, ha épp mögöttem van akkor is van hogy előre engedem. Nem azért mert meg akarom nézni, a csúnya kis 14 éves lánykát meg a nagymamát is előre engedem
2013. jan. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!