Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudjam hogy ö is így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjam hogy ö is így gondol?

Figyelt kérdés
van az osztályban egy lány aki tetszik és próbálok beszélni vele meg minden köszöni is szokott szóval szerintem tudja hogy tetszik nekem de nem tudom hogy én is tetszek-e neki szóval mit csináljak úgy hogy ne legyen feltűnő hogy próbálkozok nála de megértse mit szeretnék és nekem is egyértelmű legyen hogy igen vagy nem.

2013. jan. 17. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Kor?
2013. jan. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
köszönni mindenki szokott aki nem bunko...amugy meg beszélgess vele...aztán látszik az rajta hogy szivesen van veled ilyenkor vagy nem.....és ha igen akk a sokadik ilyen beszéd alkalmával hivd el valahova...ha nem akk keress mást:)
2013. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15/f
2013. jan. 17. 20:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele egyszerűen. Tölts vele sok időt, aztán már érezni fogod.
2013. jan. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!