Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek maradjak jó barátnő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek maradjak jó barátnő?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy fiú aki tetszik nekem is meg a barátnőmnek is( ő a legjbb barátnőm ) de a fiúnak úgy érzem h bejövök. Ha arra kerülne a sor hogy megkérdezné h járnék-e vele mit mondjak neki maradjak jó barátnő és nem-et?

Csak mert tuti rosszul esne neki ha összejönnék azzal a fiúval aki neki is tetszik, mert fordított helyzetben nekem is rosszul esne:\



2013. jan. 18. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Néhány hónapja én is hasonló helyzetbe voltam. Kiderült, hogy a fiúnak nem jön be a barátnőm, aki emiatt kicsit összezuhant. Nagyon nehéz helyzetbe voltam. 1-2 hétig hanyagoltam a témát, a sráccal sem beszéltem túl sokat, inkább a barátnőm lelkét ápolgattam. Aztán én továbbra is tartottam a kapcsolatot a sráccal, tök jókat beszélgettünk, mindig nagyon kedves és figyelmes volt. Úgy éreztem, ez több lehet egyszerű barátságnál, de nem lépett a fiú. Hát léptem én. De tévedtem, részéről csak barátság volt. Engem is megviselt a dolog, mert egyébként tényleg nagyon rendes, jó humorú, figyelmes srácról van szó..


Most így néhány hónap után azt tudom mondani, hogy talán jobb is így. Nem tudom, hogyan mondhattam volna el a barátnőmnek, hogyha összejövünk. Így is nagyon maga alatt volt heteken át a fiú miatt, hát még ha össze is jövök vele. Akkor persze nem így gondoltam. Ezért volt nehéz. A lelkem mélyén még örültem is, hogy neki nincs esélye a srácnál, úgy éreztem, nekem annyival több van. És így elég nehéz volt támogatni és megvigasztalni.


Azt hiszem ennek igazából semmi értelme nem volt, mert tanácsot adni nem tudok. Nagyon lehetetlen helyzet.. De legalább tudod, hogy más is volt már ilyen helyzetben. :)

2013. jan. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És jártál volna vele ha ő is akart volna? Nem érezted volna ezt nagyon szemétnek a barátnőddel szembe?:\
2013. jan. 18. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Én jártam volna a fiúval, igen. Mondjuk mi nagyon sokat beszélgettünk erről a barátnőmmel és miután túltette magát a történteken, azt mondta, hogy ha így gondolom jónak, akkor járjak a sráccal. Persze, én elég sokat vaciláltam, hiszen féltem, hogy a barátnőm megharagudna. De erre hál'istennek nem került sor.. :D
2013. jan. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem:)

Valaki tud még valami ehhez hasonló történetet lehet az tudna rajtam segíteni!

2013. jan. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!