Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy azért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért nincs párkapcsolatom, mert számítógépfüggő vagyok?

Figyelt kérdés

Nem játszok sokat, de ha elkezdek unatkozni, rögtön a gép elé kerülök. Ma is dél óta csak játszok.

Annyira szeretek játszani, de aztán közben rá is unok, de másnap ha előveszem, újra jólesik játszani. Nem tudom mit tegyek:S

De kimozdulni sincs kedvem, mert kinek lenne kedve ismerkedni egy beszűkült, elhanyagolt, kocka, unalmas alakkal.18f


2013. jan. 19. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
mivel játszasz?
2013. jan. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elég alacsony önbizalmad van, ha magad is unalmasnak tartod. :) légy igényes, járj el haverjaiddal... és hidd el, lesz rád vevő csajszi :)
2013. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is szeretek kockulni, nincs azzal baj, csak ne vidd túlzásba, végy erőt magadon és mozdulj ki by 20 lány
2013. jan. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez a rohadt és nélkülözhetetlen számítógép mindenbe belerondít, megöli az élő kapcsolatokat.

Sőt, az ilyen akarat gyenge embereket a romlásba dönti.

Azután a számítógép segítségével kérdés formájában kér segítséget.

Segítséget egy időkapcsoló adhat, ami csak meghatározott időben és ideig ad energiát a gépednek.

2013. jan. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Lehetséges, hogy azért nincs párkapcsolatom, mert számítógépfüggő vagyok?"


röviden és tömören: igen.

2013. jan. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
barátom is kocka... semmi bajom vele :D még nem fontosabb a gép mint én :D
2013. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem az a lényeg, hogy kocka vagy-e, hanem, hogy jó pasi vagy-e és vannak-e márkás ruháid. A tini lányok csak erre hajtanak, felszínesek és válogatósak a külső a minden nekik meg a vagyon.

Én ismeretk olyan srácot, aki kocka, de sok pénze van és vesz a csajoknak minden sz@rt, cserébe akármelyik jó csajjal kefélhet, ennyi. Pedig a srác vasággyal 50kilós kis lúzer, de nála van a vagyoni erény, vagyis a szüleitől kapott zsé...

2013. jan. 20. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 butusbrutus válasza:
Az utolsó válaszolónak jók a meglátásai úgy gondolom. Amúgy nem mindegy, hogy valaki azért nem kerül nők közelébe mert mindig a gépet bújja, vagy azért bújja a gépet, mert sikertelen a nőknél (nem néz ki jól, nincs sok pénze stb.) és ezért keres magának valamit amiben sikeres lehet.
2013. febr. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!