Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A véleményeteket szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hegyi kérdése:

A véleményeteket szeretném kérni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám ,hogy nyár végén megismerkedtem egy lánnyal egy buliban nagyon összemelegedtünk és elkezdtünk találkozni.Hát és így idővel összejöttünk.Egy hónapig voltunk együtt és utána iskolát váltott emiatt inkább szakítottunk.Rá egy hónappal találkoztunk egy buliban és megint csak elvoltunk egymás társaságában és jól éreztük magunkat.De nem akart megint összejönni arra az okra hivatkozva ,hogy van egy fiú akivel nagyon jóba van de nem akar tőle semmit mert nem akar úgy belevágni ,hogy a másikat nem tisztázta és itt be is fejeztük.2 hónapra rá kint voltunk barátokkal és megjelent ő is elkezdtünk beszélni és abban maradunk ,hogy megbeszéljük mi volt kettőnk között.Sokat beszéltünk de én még mindig azt éreztem hogy valamennyire szeret de azt is éreztem mellette hogy már nem.Egy hete kimentünk sétálni 2 órán keresztül beszélgettünk és nem jutottunk semmire.Mit tegyek lépjek túl vagy inkább próbálkozzak visszaszerezni őt?



2013. jan. 21. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha minden szó szerint úgy van ahogy leirsz, én lépnék tovább.
2013. jan. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
már mint el az embertől jó távol:)
2013. jan. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáljatok egy utolsó nagy beszélgetést félrebeszélések nélkül, elemezzétek ki jól a helyzetet és a történteket, hogy mit is akartok igazán! Ha ennek sem lesz eredménye, gondolkodj el a tovább lépésen! 20/f
2013. jan. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hat nagyjából így van ahogy leírtam ja meg a barátaimnak mondta hogy annyira szeretné megint megpróbáűlni.Csak még rengeteg dolog történt és azokat elég sok idő lenne leírni ,de tömören ennyi.
2013. jan. 21. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!