Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan közeledjek hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek hozzá ismét? Nyár óta nem beszéltem vele, most alkalmam lenne?

Figyelt kérdés

1 hét múlva a régi iskolámban rendezvény lenne. Most Pesten tanulok. Őrülten szerettem egy srácot nyáron, a srácnak már múlt tél óta tetszettem, és ő is szeretett. Nyáron csomót leveleztünk,párszor találkoztunk is, de azt mondta tudja, hogy Pesten fogok továbbtanulni, ezért nem akart lépni. (250 km távolság)


Nyár végén összevesztünk, vagyis nem igazi összeveszés, de ő inkább hitt másnak, és nem nekem.

Ősszel is hiányzott, de most érzem nagyon, hogy még mindig szeretem! Igazán.


Sulis rendezvényen (szalagavató, nekünk még csak most lesz, de őt nem avatják fel) hogy menjek oda hozzá? Augusztus óta nem leveleztünk, nem találkoztunk egy szót sem váltottunk.


Mit mondjak neki? Hogy közeledjek? (ő nem járt senkivel múlt tél óta, és van egy olyan érzésem hogy még szeret engem... elmondások alapján amiket hallok)


2013. jan. 25. 19:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki amit érzel. Ha tényleg nincs senkije, akkor nem veszíthetsz semmit, legalább tisztán fogsz látni. Sok sikert! :)
2013. jan. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!