Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha a fájdalmaim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a fájdalmaim, rossz érzéseim, sírásom el kell fojtanom?

Figyelt kérdés
Nem láthatja senki, de nem tudok koncentrálni semmire, idegbeteg vagyok, lassan 1 hete alig eszek vmit, és folyton ráz a hideg, meg sírógörcseim vannak...

2013. jan. 28. 19:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Szedsz valamit?
2013. jan. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Miért is kell mindezt elfojtanod????
2013. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
34%
Hany eves vagy kamasz leany?:)
2013. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
basszus mondjuk... mondd el valakinek... létezik ingyenes pszichológus is v mi...
2013. jan. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Simán lehet 25 éves is a kérdező. ismerek ilyet, aki benne ragadt a tinik sírós-önutálós mocsarában.
2013. jan. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust ő minden korosztállyal foglalkozik 18 év alatt azthiszem kell szülői beleegyezés is.
2013. jan. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

írd le itt ugyse tudja senki ki vagy :S


foglald el magad vmivel, vmi játék pl.

2013. jan. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Miért kell elfojtanod? Vonulj el bárhová, akár wc-be, ha rádjön a sirógörcs és sirj egy jót. Sok feszültség távozik belőled a könnyekkel. Hallgass valami nyugtató zenét, ird ki magadból a fájdalmaidat. Lehet, hogy nem alszol eleget, fáradt vagy, azért is ráz a hideg. Multivitamin szedését is ajánlom, le lehetsz gyengülve rendesen.
2013. jan. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

25 leszek.

Belementem vmibe, jo jateknak tunt, tulajdonkeppen beleestem a sajat csapdamba.

Ha mar igy is szemetkedo, gunyolodo valaszokat kapok, ha leirnam, az ilyen ítélethirdetők le is köpnének, mert sokan csak azért vagytok itt, hogy aki a földön fekszik, abba belerúgjatok még egyet...

2013. jan. 28. 19:42
 10/17 anonim ***** válasza:
Mesélj nyugodtan privátban, nem vagyok az a rugdosó fajta. :)
2013. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!