Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadott, hogy a (férfi)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadott, hogy a (férfi) tanár ennyire közvetlen legyen a diákjaival?

Figyelt kérdés
A diákok szinte a haverjukként kezelik, pl. Facebookon a képeihez úgy írnak, mint egy barátjukéhoz. És fordítva is igaz, a tanár pl. a lányok képeihez is kicsit csípős, vicces megjegyzéseket ír, nagyon közvetlen. Természetesen fiatal, 25 év körüli. Meg a suliban is mindenki szívesen beszélget vele, az óráin is sokat nevetnek. Meg nagyon divatos is, modellkedni is szokott hobbiból. :) Ti mit gondoltok erről?
2013. febr. 1. 15:21
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
közép iskolás vagyok van egy tanárom 30 éves már nem 1x mentünk el együtt bulizni basztunk be sőt még verekedtünk és poénból .. :D Amit édesanyám is látott XD
2013. febr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
úúú nekem tökre bejöönne ha ilyen lenne az ofőm!!! csaj jófej akar lenni, és valahol még ő is fiatal:DD
2013. febr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
43%
Nem.
2013. febr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik tanárom is ilyen volt. Kb. 30 éves lehetett. Eljártunk a tanár úrral sörözni, koncertekre stb. Arról nem is beszélve, hogy milyen laza órákat tartott. Nagyon szerettem meg a többiek is.
2013. febr. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Elfogadott persze, nemrég ki is rúgtak egy tanárt valahol vidéken, aki túl közvetlen volt a diákjaival, és nem felügyelte őket, hanem haverkodott velük. Eredmény valami zaklatási ügy lett két fiú között.
2013. febr. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Engem sajnos nem tanít. :( De jövőre lehet faktolni, akkor hátha tanít majd. :)

Bár most is van egy tanárom, aki hasonló, fiatal férfi, és iszonyatosan vicces, nagyon élvezem az óráit, sokszor mond szóvicceket, vicceket, sztorikat, de ettől függetlenül szigorúan veszi azt, hogy tanuljunk normálisan, de szinte szórakozva tanulunk. :) És tök jó, mert vele van egy héten 5 óránk. :))

2013. febr. 1. 15:35
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen volt az osztályfőnököm gimiben. Ő is olyan 25-30körül lehetett. Nagyon közvetlen volt, mindenről lehetett vele beszélni. Nagyon szerettük őt és nemcsak mi, hanem a következő osztálya is és az összes többi diák is. Persze mindenki tudta, hogy hol vannak a határok, mi az, amit még lehet és amit már nem.
2013. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az informatika tanárom volt ilyen. Olyan 25-30 év körüli. Két csoportra voltunk mindig osztva, az egyik keményen belecsöppent az informatika világába egy másik tanárral, mi pedig netezgettünk 2-3 órán keresztül.


Azok laza napok voltak.

2013. febr. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A jóisten (akiben nem hiszek) áldja meg az összes ilyen tanárt!! A társadalom kincsei!!
2014. jún. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
42%
Elárulok egy nagy titkot. Minden tanár volt egyszer 25 éves és laza. Aztán egyszer csak megöregednek és vagy megunták a lazaságot, vagy rájöttek, hogy a butuska diákok ezzel visszaélhetnek. Ugyanis ők még csak sza*os gyerekek.
2015. febr. 10. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!