Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan férfit választotta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan férfit választottatok magatoknak 30 körüli hölgyek, aki miután megszületett a gyereketek, lelépett a francba?

Figyelt kérdés
Nem láttátok előre, hogy a személyiségének milyen jegyei vannak?
2013. febr. 3. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi van? most kötekedni akarsz? Vannak dolgok amiket az emberek nem látnak előre.
2013. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenki tudná elöre, hogy mi vár rá egy házasságban,akkor senki sem házasodna.
2013. febr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyan áruld már el, hogy honnan lehetne tudni, hogy ki milyen lesz X év múlva?!?!? Nyilván, amikor összekerültek meg a gyereket betervezték, akkor az illetö férfi nem akart lelépni, és nem is mutatott olyan jeleket, amik erre utaltak volna...
2013. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Mert a szerelem vak,van aki annyira szeretne már párkapcsolatot,gyereket,fél,(hogy már 30évesés ha most nem szed össze valakit és nem szül,kicsúszik az időből),hogy nem akar előre látni semmit,van hogy a pasi eleve nem is akar gyereket,a nő meg direkt teherbeesett azt hiszi ezzel megfogta a pasit és majd megváltoztat mindent a gyerek(,apuka lesz majd pasijukból),aki csak még élni szeretne,mert már anya szeretett volna lenni.


Nem akarnak látni semmit sokan,de olyan is van ahol komolyan indul a kapcsolat,mindenben megegyzenek és mégis amikor nincs már visszaút elmenekül a férfi.De inkább a már általam előbb ír szerelem vak,félek kifutok az időből stb verzió a jellemzőbb.

2013. febr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is a kifutok az időből meg ehhez hasonló felfogások miatt van az, hogy a nők nagy része nem akar látni. Nem bántani akarok itt bárkit is, de azért valljuk be, nagyon kevés az a nő, aki elviselhető hosszú távon. Én ugyanis családcentrikus férfi vagyok, még nincs feleségem, de tapasztalatból mondom, a nők nagy része egy hisztis pitsa, akik folyton sírnak, ha valami nem úgy alakul, ahogy ők megálmodták. Ha túl kedves voltam, azt hitték félreléptem és kompenzálni akarok, ha túl erélyes, akkor meg egyből lebunkóztak. Szóval 1-2, elvétve találkoztam olyan nővel, aki tényleg egyenlő félként tudna tekinteni rám, mert éreztem rajta, hogy egy igazi nő, aki nem hisztizik mindenen és a kisugárzása miatt is azt éreztem. Szívesen nemzenék neki gyermeket. Más kérdés, hogy ő is fiatal még és én is, s nem kerültünk párkapcsolatba, mert ő már elköteleződött. Érdekes téma ez, engem érdekel. Sok nő okolja ilyenkor a férfiakat, de bele sem gondolnak, hogy már idő előtt a házisárkány szerepét játsszák és ezzel mindent tönkretesznek. S hogy mi a legnagyobb gond? 10-ből 8-9 esetnél tapasztaltam azt, hogy miután megszületik a gyermek, a nők elfeledkeznek a férfiakról és csak a gyermeké minden figyelem. Melyik normális férfi képes ezt feldolgozni hosszútávon? Azért nem csak a férfiak hibásak mindenben.
2013. febr. 3. 15:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Szóval ezután elfelejtenek nők lenni, és elhagyják magukat, híznak, mint a szemét és leugatják a pasit, ha az mondjuk szeretne szeretkezni vagy bármilyen más időtöltést megélni a nővel, mert ugye neki ilyenkor mindig a gyermek a szeme fénye. Ezzel nincs is baj, de egyensúlyt kell találni.
2013. febr. 3. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!