Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az helyén való megállapítás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az helyén való megállapítás hogy a nőknek semmi nem jó és sokszor ők sem tudják mit akarnak?

Figyelt kérdés
Úgy értem rengeteg kérdést olvasok itt és tapasztalom is hogy ha szeretik pl akkor az nem jó neki,ha nem szeretik akkor az a baja.Ha gyors a szex az abaj.ha lassú akkor az a baj.Ha nincs szex akkor az a baj,ha van akkor túl sok legyen kevesebb stb stb...a belga száma az az a baj című száma akkor helytálló nem?
2013. febr. 3. 18:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
51%
teljes mértékben.
2013. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
77%
A nők mindig tudják mit akarnak, csak nem mindig tudják kimondani, némely félénkebb egyeddel meg az átlagosnál nagyobb türelemre és toleranciára is szükség van:)
2013. febr. 3. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
48%
A nők pontosan tudják, hogy mit akarnak... És el is tudják érni a céljaikat. Általában...
2013. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Nő és nő közt is van különbség, mint ahogy minden férfi sem egyforma, ugye. Én például nagyon is jól tudtam, mit akarok és meg is kaptam. Pont. :)

De biztos van olyan, aki nincs tisztában igazán magával és az igényeivel.

2013. febr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%
NEM! Gondold már végig ember, nem minden kérdést ugyan az a nő ír ki, okoska... :))) szerintem a te igényeid sem egyformák minden férfiéval, nem? vagy te pont olyan vagy belül mint a szomszéd Béla meg Pista?
2013. febr. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

ma 18:24


Hát persze elhisszük:DD

2013. febr. 3. 18:25
 7/17 anonim ***** válasza:

Ez soha nem hit kérdése. :D

4-es voltam.

2013. febr. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 QueenRavenna ***** válasza:
Én tudni szoktam, hogy mit akarok. 10 éves koromig nem tudtam. Most 20 vagyok.
2013. febr. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ma 18:25


Jól láthatóan nem igazán érted a kérdést.Itt általában szituáciokról beszélek.Sok olyan nőbe belefutottam én is már.Hogy egyszer pl az volt a baja hogy sokat szexelünk szexmániás vagyok.Ok mondom akkor vissza veszek kíváncsi vagyok mi lesz.Rá egy hétre miért nem szexelünk többet..na tessék.Vagy nem vagyok elég gyengéd pl,legyek gyengédebb szex közbe.Ok mondom akkor leszek gyengéd,gyengéd lettem akkor meg miért nyálazok dugjam meg keményen...és még számtalan pl tudnék mondani..

2013. febr. 3. 18:28
 10/17 anonim ***** válasza:
Fajtája válogatja.
2013. febr. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!