Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a társkeresőn a kép az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a társkeresőn a kép az adott pasiról nem megfelelő, akkor a legtöbb lány lelép szól nélkül és soha többet nem ír már vissza semmit sem?

Figyelt kérdés
Sokszor jártam már úgy, hogy beszélgettem lányokkal több hónapon át neten, teljesen oda voltak értem. Szinte mindig ők írtak rám. De mikor képcserére került sor, akkor már soha nem írtak vissza többet, bárhogyan is győzködtem őket, bármilyen szépeket is írtam neki. Sok ilyen lány van, vagy csak én botlottam bele 6 ilyen lányba kb 2 év alatt?
2013. febr. 4. 15:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
93%

igen ez igy van


de ne altalanositsunk, szoval 100-bol csak 99 lany ilyen

2013. febr. 4. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
De ha tényleg 99 vagy vagy hasonlóan sokan ilyenek, akkor ez nem túl nagy arány? Olyan mintha szinte mind ilyen lenne. Akkor hol vannak az itt lévő lányok, akik nem ilyenek és mindig olyan pasival jönnek össze, akik először nem is tetszettek nekik? Mert én ilyet szeretnék találni, de nem sikerül. El vagyok keseredve. Nem vagyok kövér inkább sportosabb, csak borzasztóan ronda az arcom.
2013. febr. 4. 15:23
 3/16 fospuska ***** válasza:
100%
rakj fel képet a társkeresőre. akkor nem fogsz csalódni. a csajok az alapján építenek fel egy sztereotip képet,amiket írsz nekik. azt hiszik,hogy olyan szép fiúba botlottak,mint amilyenek az írásai. aztán mikor fényképcsere van,akkor szembe néz velük egy átlag pali,a herceg meg sehol. jobb ezt megelőzni,akkor az válaszol,aki szimpatikusnak gondol.
2013. febr. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha képet is raksz fel, akkor már az első leveledre se fog visszaírni az a 99 a 100-ból. A maradék 1 pedig annyit, h "bocs, de ronda vagy".
2013. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak az a gond, hogy a legtöbb akkor már nem is válaszol. Vagy csak annyit, hogy már van párja. Akkor miért van fenn társkeresőn?
2013. febr. 4. 15:28
 6/16 anonim ***** válasza:
szimplan hazudik
2013. febr. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Most én ilyen képet tegyek fel magamról, mikor tudom, hogy idősebbnek nézek ki vagy 8-10 évvel? Küldök privit. Az átlagos arcom a kopaszságom miatt átfodult rondává. Nem is írnak vissza sosem.
2013. febr. 4. 15:32
 8/16 A kérdező kommentje:
57%-os szerintem már régen neked küldtem képet magadról. Tudod az a kopasz, idősödő arcú pasi. Arra írtad azt, hogy kb egy szinten van veled, mert nekem kicsit jobb az arcom, de neked több a hajad. Sajnos a kopaszság, főleg ha ocsmányul áll, akkor 10 ből 9 lánynál kizáró ok. Miééértttt? Pedig egészséges vagyok, megfelelően étkezem. De a hormonok, a gének miért éppen velem babrálnak ki?
2013. febr. 4. 15:36
 9/16 anonim ***** válasza:

Sajnos azt kell mondjam, igen. A legtöbben ilyenek - és nem csak a lányok. Ez van. Kitartással és sok ráfordított idővel biztos találhatsz olyat, aki nem ilyen. Valóban az lenne a legjobb, ha eleve fényképet tennél fel magadról. Vagy ismerkedj személyesen, ne a Net-en.

És egy jó tanács: ha valaki nem ír vissza, hiába írsz neki szépeket, felesleges. Inkább fordítsd azt az időt/üzit másra.

2013. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
a keped alapjan nincs gond veled, de ezt nem nokent mondom, szoval irrelevans velemeny
2013. febr. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!