Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tegnap egész este kibírhatatla...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap egész este kibírhatatlanul fájt alul, bal oldalt (gondolom a petefészkem), és mellé még hányingerem volt. Még most is fáj, de szerencsére enyhült. Ma, vagy holnap kéne megjönnie. Szerintetek? Én cisztára gyanakszom.

Figyelt kérdés
1 hete lefeküdtem a barátommal, óvszer nélkül... (tudom, tudom..) nem élvezett belém, és 1 percenként megtörölte. Szóval vigyáztunk.. Tegnap este pedig a fent leírt szúró fájdalmat érzetem. Nagyon félek, hogy terhes lettem. Terhességre utaló jelev viszont nincsenek.. vagyis nem vagyok fáradt, kimerült, nem érzékeny a mellem.. Viszont étvágyam nincs, és ahogy leírtam, tegnap este hányingerem is volt. Szerintetek?
2013. febr. 9. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Férfi vagyok, de azonnal mondom, hogy NŐGYÓGYÁSZ. Lehet összeszedtél valami fertőzést, akármilyen lehet, nem kell rosszra gondolni, de bármilyen kis baci nagyon komoly dolgokat okozhat. Nem vagy terhes, de lehet, hogy beteg.
2013. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1 percenként megtörölte..... egyszerűbb lett volna az óvszer, de mindegy. Ezzel tényleg nőgyógyászhoz kéne menned. Ha ma vagy holnap kéne megjönnie, érezned kéne egyéb tünetet, mint pl. mellfeszülés. Lehet akár endometriózis, ciszta, gyulladás, fertőzés.
2013. febr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!