Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csak egy kérdésre választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak egy kérdésre választ kaphatnál, halál előtt/után, mit kérdeznél? Egyáltalán személyes lenne, akár a szerelmi életetekről, vagy teljesen más irányú?

Figyelt kérdés

Nem zavar ha troll válaszok jönnek,de a komolyak jobban érdekelnek.

És mivel előbb nem illet a kategóriába,ezért hozzáfűzném,hogy a párkapcsolataitokról is szólhat a kérdés,de másról is.


2013. febr. 10. 01:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Miért szalasztottam el életem Lehetőségét? (Akit mellesleg itt ismertem meg és még mindig szeretem...)
2013. febr. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
53%
Hol rontottam el?
2013. febr. 10. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
Hogy miért Marci???
2013. febr. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%

Nekem az lenne a kérdésem, hogy: Valah elérem a StarCraft2-ben a Grandmaster rangot?


Ui.: Egy kocka válasza

2013. febr. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Mi a szerelem tudományosan megfogalmazott definíciója? ennyi,minden másra tudom a választ, de erre nem.Ami létezik azt a matematikával tudjuk bizonyítani, a szerelmet viszont nem lehet definiálni. ;D akkor az nem is létezik?
2013. febr. 10. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Ha idősebb koromban érne a halál, akkor biztos, hogy más lenne a kérdésem, de ha jelen helyzetben halnék meg, a mostani mentalitásommal, problémáimmal, stb, akkor ezt kérdezném: "Miért lettem olyan, amilyen?"
2013. febr. 10. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,jöhetnek még nyugodtan.

Aki az előbb jelentette annak meg csak annyit hogy:

(Légyszi)Ne zsibb@szd (fennakadt a szűrőn)magad csülök,mert átfogalmaztam.

2013. febr. 10. 01:59
 8/28 Pretty Ballerina ***** válasza:
100%

Hmm, ha a halálom előtt el tudtam érni, amit el akartam érni az életemben, vagy legalább törekedtem rá, és megtettem mindent érte, és aszerint éltem, amilyen elveket lefektettem, és kitartottam a számomra fontos emberek, és dolgok mellett, akkor nem hiszem, hogy kérdeznék bármit is.

Bár alapból nem hiszek abban, hogy azzal, hogy meghalok, vége lenne bárminek is. Nem gondolom, hogy csak ez az egy élet van és annyi.

2013. febr. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Na oszt' vótál fenn szombaton?
2013. febr. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Szerintem boldog lennék, hogy úgy halok meg, hogy jól tettem a dolgom. Voltak hibáim - nem is kevés -, szóval csak ne fájjon a halál.

Az utolsó kérdésem az lenne, hogyha kapcsolatra gondolsz, hogy: "kinyögnéd végre az utolsó pillanatom előtt, hogy tetszettem-e Zsolti?"

És természetesen szeretnék végigölelni minden kedves ismerősöm.

2013. febr. 10. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!