Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 legjobb barátnőmmel is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 legjobb barátnőmmel is összevesztem + a barátommal. Iszonyatosan megbántottak. Az egyik barátnőm nagyon más lett a másik pedig a pasimmal beszél ki a hátam mögött! Mit tegyek, hogy visszakapjam a legjobb barátnőim és a pasim újra normális legyen?

Figyelt kérdés
Az egyiknek nagyon labilis az idegállapota mert most lesz 1 éve hogy szakított a szerelmével és rajtam tölti ki. Nem szólhozzám. Kerül mintha leprás lennék. Értem, hogy szomorú de miért velem kell bunkónak lennie aki mindig mellette álltam és bármi történt mindig vele voltam. És nem először csinálja ezt. Akárhányszor ki van bukva egy srác miatt azt mindig rajtam veri le és hülye dolgokat talál ki, hogy miért haragszik rám, miközben másokkal, olyanokkal is akik megbántották vagy a volt fiúival normálisabb mint velem. A másik pedig egy rejtélyes ok miatt akadt ki és amúgy is furcsa lett amióta bekerült a gimibe. Olyan mintha nem is ismerném. Nagyon beképzelt lett és hanyagol. Ráadásul olyan kapcsolatokba képzeli bele magát, amikre kevés az esély hogy összejöjjön mert csak párszor beszélnek fb-n. Nem én vagyok az egyetlen aki szerint furcsa lett. A közös barátaink is furcsának találják. Most meg összebeszél folyton a pasimmal, hogy ő már nem bír engem tovább mert betelt a pohár és elég volt a "játékaimból". Kitalálták együtt a barátommal, hogy én magcsalom őt ( a barátomat) a legjobb barátjával. Nagyon szomorú és dühös vagyok amiért ezt feltételezik rólam és sosem gondoltam volna h ilyeneket gondolnak. Nagyon el vagyok keseredve. És amúgy is mindig én kérek bocsánatot. Nekem még soha senki nem mondt egyszer se h sajnálom. Most viszont nem hagyom magam. De a barátnőim meg nem azok a fajták akik bocsánatot kérnek. Inkább elvárják. A barátomban pedig nagyon csalódtam. Nem akarok egyikkel se haragban lenni, viszont elegem van a folytonos könyörgéstől, hogy bocsássanak meg azért amit nem tettem. Mit tegyek?

2013. febr. 13. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Biztos szükséged van neked ezekre az emberekre? Gondold át.
2013. febr. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
egyikkel sem állnék többé szóba. annyi rendes lány van, akikkel barátkozhatnál... kár erőltetni a vleük való kapcsolatot. a fiú meg... mi az, hogy a legjobb barátnőddel beszélnek ki? lapátra vele...
2013. febr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%
Hmmm. Tarts szigoru önvizsgálatot. Biztosan nem te változtál és lettél kiállhatatlan? Ha igen, akkor keresd meg az okát, javitsd ki a hibádat. Ha nem, szakitsd meg ezeket a kapcsolataidat.
2013. febr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia, azóta történt már valami? Kibékültél velük? Amúgy igaza van az 1.-nek, szerintem semmi szükséged nem lenne ilyen emberekre...ha ilyen barátnőid vannak, vajon milyenek lehetnek az ellenségeid, te jó isten..De te tudod
2013. jún. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

szia:) nos azzal a "barátnőmmel" aki kibeszélt a barátommal teljesen megszakítottam a kapcsolatot, mert rájöttem, hogy hiába ő az idősebb még nagyon gyerek és mérhetetlenül éretlen.. Úgy döntöttem nem szeretnék tovább megfelelni neki.. A másik barátnőmmel aki elég szemét volt velem.. Ő vele kibékültem és megbeszéltük a dolgokat. Sokkal jobb lett a kapcsolatunk.:)

A barátommal szintén megbeszéltük a dolgokat és kibékültünk.. De egy hónapja szakítottunk mert ő Amerikába ment továbbtanulni.. Sportösztöndíjjal. Pont ma lennék másfél évesek:'))

2013. aug. 7. 19:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem ez hosszú...

... kabbe gyíkok én leléptem.

2013. szept. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!