Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! (főleg huszonévesek!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! (főleg huszonévesek! ) Ti elmondjátok a barátnőiteknek hogy ki tetszik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegyük fel hogy egy lány barátnőtök megkérdezi hogy nektek bejön e XY. Ha be is jön akkor elmondjátok neki vagy inkább tagadod. A barátnőd egyébként azt a bizonyos fiút nemcsak hogy ismeri de mondhatni baráti viszonyban van vele, vagy csak szomszéd, de a lényeg h sűrűn beszélnek egymással.


A huszonéves lányok túl vannak ezen a dedós korszakon hogy "jaj csak meg ne tudja, inkább tagadom!" ?


2013. febr. 14. 10:11
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én elmondanám neki..de nem azért mert túl vagyok a dedós korszakon, hanem mert feltételezem, hogy a barátnőm helyén kezeli az információt és nem rohan egyből a sráchoz.

Egyébként én régebben se tagadtam. Inkább elmondtam, hogy ne legyen belőle félreértések. Így a barátnőm nem repült rá a srácra, vagy legalábbis tudatában volt annak, hogy nekem tetszik. Nem bántottuk meg akaratlanul egymást.

2013. febr. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Mi ilyenről nem szoktunk beszélni és pláne nem ilyen formában.


Ha valaki tetszik akkor elmondom.

2013. febr. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy rohanna a sráchoz, de ha megtudná hogy köztetek kölcsönös a szimpátia akkor talán tudtára hozná a srácnak valahogy.
2013. febr. 14. 10:18
 4/19 anonim ***** válasza:

Hát hasonló helyzetbe vagyok. Szó szerint a szomszédja az illető, aki a barátnőm. Nagyon jóba vagyok vele és nagyon kedvelem, de mégsem mondom el neki, hogy bejön a srác nekem, mivel az a fiú is elég bizalmas kapcsolatban áll vele és úgyis elmondaná. Tagadni nem tagadnám, de mivel úgyse kérdez rá a barátnőm szó szerint és én sem akarom mondani, így inkább "kerülöm, mint a forró kását", hogy kimondjam. Amúgy meg szerintem nem is lenne rá szükség, hogy mondjam. A férfinak már rég szerintem tudnia kell magától is... habár ha arra ad amilyen kétértelműeket mondok néha!

Ha az a barátnőm nem lenne olyan közeli viszonyba vele, akkor elmondanám neki, mert szerintem ő biztos tudja, hogy ki jön be a srácnak.

2013. febr. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Ja vagy úgy..

Nincs szükségem közvetítőre. Magam is megoldom a szerelmi életem. Ha tetszik egy srác és többet akarok tőle, akkor úgy alakítom a helyzetet. Azt pedig, hogy én tetszem e valakinek felismerem..nyilván ha nem jövök be neki, akkor nem is akarok tőle semmit.

2013. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 wartburg353s ***** válasza:
Úgy veszem észre, egy konkrét esetről beszélsz. Mért lenne baj, ha tudtára adná a srácnak? Így nagyobb esélye lenne annak, hogy elkezdődik köztetek valami.
2013. febr. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Kávétejszín ***** válasza:
Szerintem ez inkább a tizenévesek módszere. A huszonéves lányok nem nagyon használnak már közvetítőket. Kinőttünk a "menj oda, és beszélj vele, de úgy, mintha én nem tudnék róla" korszakból.
2013. febr. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem szükségszerűen a "dedós korszakon" való túllépésről van szó!

Mi van, ha úgy tudod, hogy más tetszik a férfinak? Akkor is elmondod a barátnődnek, aki jó viszonyba van és közel lakik a férfihoz? Mert én egész biztosan nem ejtem ki a számon, még akkor sem, ha úgy látom a srácon minden egyes alkalommal, hogy érdeklem, mert le se veszi a tekintetét.

2013. febr. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
De miért kell ezt titkolni?
2013. febr. 14. 10:47
 10/19 anonim ***** válasza:

Minek kéne elmondani, ha úgyis tudja? Nyugodt életre vágyok, nem túlbonyolítani és ha más van az utamba, aki tetszik neki, akkor teljesen mindegy nem? Emelt fővel elmegyek.

Habár a legújabb infóim alapján mégse tetszik neki az a lány... de ez még semmit se jelent az én szempontomból.

Különben is szerintem ő sokkal jobb viszonyba van a barátnőmmel.

2013. febr. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!