Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány azt mondja egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja egy fiúra, hogy az elvont, az jó tulajdonságot vagy rosszat jelent?

Figyelt kérdés
És, ha több lány mondja ezt?
2013. febr. 14. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
roszz
2013. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nőknél nem lehet tudni.
2013. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Inkább rossz
2013. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
rossz
2013. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mi a szövegkörnyezet?
2013. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező,rám is ezt szokták mondani,csak én lány vagyok.:D
2013. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Inkább rosszat jelent. Nekem volt egyszer egy ilyen pasim, és pont ezért szakítottunk; ahelyett, hogy a hajamat vagy a szememet dícsérte volna, államdóan a csillagokról, fekete lyukakról meg a 4. dimenzióról beszélt...


18/L

2013. febr. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben rosszat. De ha szimpatikus egy srác, és "cukinak" találom, és tényleg elvont, akkor "aranyosan" elvont. :) Szóval érted...
2013. febr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én semmi tudományos dologról nem szoktam beszélni, ezért nem értem, nem szoktam okoskodni, ezért nem értem a dolgot. Volt már aki mosolyogva mondta, volt aki sajnálkozva, de ezzel nem tudok mit kezdeni, nekem ez megöli a beszélgetést onnantól.
2013. febr. 15. 17:33
 10/10 anonim ***** válasza:

Jelenthet jót és rosszat is. Jót akkor, ha úgy érti, hogy különleges vagy, olyan, akivel még az életben nem találkozott és valószínűleg nem is fog. Ha érettebb vagy a korodnál, akkor is el tudom képzelni, hogy ezt mondják rád.

Rosszat akkor, ha lehetetlenség melletted jól érezni magunkat, a lány inkább úgy érzi, hogy semmi közös nincs bennetek és nem tud megnyílni előtted.

2013. jún. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!