Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szégyellnem kellene magam ezért?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyellnem kellene magam ezért?

Figyelt kérdés

Egy párkapcsolatban élő férfi iránt kezdtem el érzéseket táplálni, és függetlenül attól, hogy ezt szándékosan nem mutattam ki felé, mégis észrevette, nyilván a viselkedésemből. Sajnos az a fajta vagyok, akinek az arcára van írva minden érzés.

Bár éreztette, hogy ő sem közömbös, de megbeszéltük, hogy inkább ne feszegessük a témát, mert nem akar jobban összezavarodni.

Én pedig most szégyellem magam, mert olyanért utasít el, amit el sem követtem ténylegesen. Hiszen sosem céloztam rá, hogy én meg akarom őt kapni, mert tiszteletben tartottam a kapcsolatát, az érzéseimet viszont nem tudom csak úgy kikapcsolni.


2013. febr. 15. 13:20
 1/6 anonim válasza:
79%
Nem tehetsz arról,hogy tetszik az a férfi.... Abszolút nincs miért szégyelned magad hisz semmit nem követtél el. Semmi nem volt köztetek. Szerintem e miatt ne szégyeld magad. Tartsd tiszteletben,hogy kapcsolata van.
2013. febr. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Sutyiba elmehetsz vele,azért.
2013. febr. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tettél semmit, tehát tiszta lehet a lelkiismereted. Az jó lesz viszont, ha elkerülöd.
2013. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azon vagyok jelenleg is, és úgy veszem észre, hogy ő partner ebben... a korábbi napi "összefutások" helyett már lassan egy hete nem láttuk egymást. Tehát ő is kerül engem, ez nyilvánvaló. Viszont nagyon fáj nekem ez az egész, mert talán jobb lett volna, ha nem hozza a tudomásomra, hogy ő is érez valamit...
2013. febr. 21. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked mindenhogy rossz lenne, hidd el. Mindenképp tovább kell lépned, és szerencsére jó fej a hapsi és nem él a lehetőséggel. Legalább nem tesz tönkre lelkileg azzal, hogy hiteget, neked meg lelkiismeret furdalásod lenne, ha behódolnál, ha meg csak húzná az agyad, akkor vívódnál, hogy megtedd-e. Ez így a legjobb.
2013. febr. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Éppen eléggé tönkre tesz lelkileg azzal, hogy látom, hogy néz rám... mintha ő is szenvedne, mintha mindig mondani akarna valamit, de végül csak köszön és megy tovább.
2013. febr. 22. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!