Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha összejövök egy ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha összejövök egy ronda pasival, az azt jelenti, hogy rossz csaj vagyok?

Figyelt kérdés

Udvarol az egyik évfolyamtársam, csak kicsit csúnyácska. Tudom, nem kéne adni a sztereotípiákra, de fontos számomra mások véleménye, és őszintén szólva nem szívesen mutatkoznék vele. A másik dolog, hogy gyakran mondják: a ronda pasiknak csak akkor van jó csaja, ha gazdagok. De ő nem gazgad. Szóval ronda pasi + szép csaj = lehetetlen?


A másik dolog, hogy mint barátot kedvelem, de egyáltalán nem vonzó külsőleg, el nem tudom képzelni, hogy megcsókoljam. Pedig 3 éve ugyanezt eljátszottuk, udvarolgatott, egyre közelebb engedtem, aztán mire összejöttünk volna, megmondtam h bocsi nem. Azóta maradtunk barátok, és ő azon az elven van, hogy míg készen nem állok rá újra, összejövünk. Nem tudom, mit tegyek. Hogy mondjam el neki, hogy nem akarok semmit? Hozzáteszem, beszéltünk facebookon, mondta h nagyon kedvel stb. és beszéljük meg élőben. Mondtam h jó....de teljesen bűntudatom van mellette, nem akarom megbántani. Ha nem figyelek oda rá, megsértődik, ami zavar, mert utálom ha valaki haragszik rám. Viszont máskor meg piszkálgat meg állandóan rajtam lóg...Kérlek, segítsetek!


18/L



2013. febr. 15. 14:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

#7-es: Igen, teljesen igazad van, és ebbe már én is belegondoltam. Nem tartom magam felszínes embernek, és nekem is eszembe jutott, hogy sokkal jobb lenne vele lenni, mert tényleg szeret és jól elvagyunk, mint egy tök helyes sráccal akinek csak úgy vagyok, de...inkább maradt az utolsó, mert :

1. anyuék is látták h néz ki, a tesóm is, senkinek nem jön be

2. barátnők is ellenzik

3. ez a fiú olyan, hogy már 3 éve megmondta h ,,ő pedig feleségül akart volna venni", ami cuki, meg talán hihető is, de ha most összejövök vele, ki tudja, tényleg iylen komolyan gondolná...ha meg akkor szakítanék vele, rosszabb lenne.

2013. febr. 15. 14:49
 12/15 A kérdező kommentje:

És igen, jó érzés, ha jelenleg nincs pasija az embernek, valaki csapja a szelet. Ez így igaz. Viszont ettől nem fog tetszeni.


Akkor majd megmondom h maradjunk barátok. Szegény, régen is ezt mondtam neki...csak azt sajnálom h 3 évet várt a semmiért. Olyan kis romantikus alkat...volt már azóta pasim és nem vette észre, hogy ha kell alaki se hozzá futok? Pedig okos fiú...de lehet iylenkor nem az eszére hallgat az ember. Mint embert sajnálom :(

2013. febr. 15. 14:53
 13/15 Gergo_30F ***** válasza:
100%
nem tudom eldönteni, hogy voltaképp kedves vagy, mert nem akarod megbántani, vagy csak simán ezzel takarózol, hogy legyezgethesse a hiúságod. Az utolsó hozzászólásod utóbbira utal, akkor viszont sz@r alak vagy. Ez egy nagyon undorító és aljas játszma, aminek csak te vethetsz véget, ő túlságosan oda van érted. Előbb-utóbb leesik neki, vagy eltávolodtok amúgy is, de lehetne benned annyi tartás, hogy tiszta vizet öntesz a pohárba, ahelyett, hogy ilyen megalázó helyzetben tartod. Ez nem barátság, ez időpazarlás, amivel olyan károkat okozol, amit fel sem ismersz. Ha tényleg tiszteled és szereted mint embert, barátot, ne szivasd.
2013. febr. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy h is-is. Jó, nem akarom becsapni. Fer leszek.
2013. febr. 15. 15:30
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
jah ne hitegesd már, nagyon szemét vagy....
2013. febr. 15. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!