Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kérdés nőknek . Mit tenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kérdés nőknek . Mit tenni ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Ha van egy pasi aki nagyon be van indulva ,le tud vele akkor is feküdni az adott nő , ha nem tartja kifejezetten vonzónak . A csókjai hatására azért van egy kis vágy .

2013. febr. 15. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én menni aludni ebben a helyzet.
2013. febr. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,én még nem voltam ilyen helyzetbe.
2013. febr. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

fizikailag lehetséges, létezni sok prostituált

egyébként pedig igen és nem, le tud, ha talál benne/rajta valami vonzót, ehhez viszint idő kell! ha nem, akkor nem

2013. febr. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam ,hogy lehet jó lenne az ágyban és akkor megis tudnám szeretni meg kívánnám a későbbiekben .
2013. febr. 15. 22:32
 5/11 anonim ***** válasza:

ja erre ne vegyél garanciát.

én már valami 20-25 pasival kipróbáltam a 2., 3., 4. randit hogy majd jobban fog tetszeni, valamelyikkel a csókot is, valamelyikkel a szexet is

aki nem jött be 1.-re, minddel katasztrófásan sz@r volt.

ez új baromság, ahogy van, keress olyat akire gerjedsz és és nem csak az van hogy "jaj de tüncibünci a természete, hát járjunk mert megérdemli" és hasonló sajnálatok.

2013. febr. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
:/ hát akire írtóra gerjedek azzal nem lehetek együtt . Gondoltam mivel amúgy szeretnék szexelni és van ez a valaki aki be van indulva , akkor ha képes leszek rá akkor lehet ,hogy kellemessen csalódok majd ,mert az is lehet hogy jó lesz a szex vele .
2013. febr. 15. 22:47
 7/11 anonim ***** válasza:

En is voltam mar igy,hogy joszandekbol fekudtem le valakivel,mert sajnaltam,es becsultem mint embert.

De egyaltalan nem tetszett,nem vonzodtam hozza,es nem tudtam ra mashogy nezni,mint egy haverra.

A szex szornyu volt.Es nem tudtam kozben elvonatkoztatni attol,hogy nem vonzodom hozza.

Szoval,en nem tudom ugy elvezni,ha nem tetszik,es nem vagyok ragerjedve a partnerre.

Es nem hiszem,hogy masnak eleg lenne,hogy kivanja a szexet,de akivel csinalnia kene,azt nem.

Lehet,hogy fogod elvezni,mert kanos vagy,es jo lesz vegre kielegulni,de messze nem lesz olyan erzes,mintha olyannal lennel,akihez szexualisan is vonzodsz.

Ha valakire nem gerjedsz,akkor hiaba erolteted magadra,akkor sem lesz jo a szex vele.

2013. febr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ja,es nincs olyan,hogy kicsit vonzodunk valakihez.

Vagy felizgat valaki,vagy nem.Nincs kozeput.

2013. febr. 15. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Letudni letud, a kerdes, akar-e?
2013. febr. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

#7 a pasin is mulik azert, ha jol csinalja amit csinal hidd el hogy el tudtal volna tolle vonatkoztatni hogy haver vagy nem... voltam mar igy csajjal, parszor dugtunk es most nagyon joba vagyunk, megyek az eskuvojere majd, en kiserem oda a volegenyehez... jo volt de ereztuk mindketten elotte is utanna is hogy csak haverok vagyunk, de ettol fuggetlenul az a 3 es fel ora a menyorszag volt nekem is, neki is...

20/F

2013. márc. 4. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!