Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hódítsunk meg egy nőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hódítsunk meg egy nőt?

Figyelt kérdés
Hallani olyanról, hogy a nő nem szereti, ha a férfi állandóan bókol neki. Kihívás elé kell állítani a nőt, hogy harcolnia kelljen a férfi figyelméért. Csak az a baj, hogy a nők között sincs két egyforma. Létezik olyan eset, hogy fel lehet úgy szedni egy lányt, hogy csak a bókokat nyomatom neki? Vegyünk alapul egy átlagosabb lányt, átlagos külső, átlagos belső.
2013. febr. 16. 02:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2%

Hát igen,sokan túlkomplikálják ezt a dolgot pedig nem kéne


Mivel a nők nagyon primitívek ezért nekik csak a fej számít,ez az alap.Ha viszont megakarod tartani a nőt hosszabb távra akkor nem árt ha jó a szöveged stb stb

2013. febr. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1!

Lehet nagyon primitív vagyok, de a fejében nekem az agya ami számít és a belső értéke. Válasz: nem tudom nem szoktak bókolni, ehhez vagyok szokva, pedig jó lenne.

2013. febr. 16. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
A külsőre értettem,mármint az arcára,egyébként a férfi agyat nem a fejben hanem a f*szban találod meg :)
2013. febr. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én pl utálom,ha valaki folyamatosan idétlenül bókolgat. Persze mondjon kedves dolgokat meg legyen figyelmes,de azért ne essen túlzásokba...
2013. febr. 16. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egyszerűen működünk,csak ti bonyolítjátok túl az egészet.Legyetek normálisak,bókból elég épp annyi,amit komolyan is gondoltok.
2013. febr. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Beregelsz a Klánháborúba, felfejleszted a faludat, gyártasz katonákat majd ráküldöd néhányszor a sereged nemessel egy nő falujára. Így. Csak arra vigyázz, hogy be ne védjék közben.
2013. febr. 16. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nincs erre szabály. Nincs "általában" sem. Ahány lány annyi féle eredményes módszer. Fordítva is így működik. Az egyik pasinak a könnyen, a másiknak a nehezen meghódítható csajok jönnek be.

Ettől szép az élet.

2013. febr. 16. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
pénzzel
2013. febr. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezekkel az elméletekkel az a gond, hogy minden nő egyedi személyiség.Általában azonban egyik sem fog harcolni a férfi figyelméért, kivéve ha a férfi felkeltette az érdeklődését.

Hogy fel lehet-e szedni úgy lányt, csak bókokkal ? Igen!

Van akit igen. Ekkor azonban valószínűleg, nem túl nagy a konkurencia. A nőknek ugyanis nem az a baja, hogy például te állandóan bókolsz, hanem, kb azzal a bókkal te leszel a sokadik.

Tegyük fel, hogy még is csak így szeded fel, akkor neki ez bőven elég. Ami neked nem biztos, hogy jó.

Minden esetre akkor csinálod jól, ha a nő elkezd ragyogni az "átlagos külsőből" így lesz hercegnő. A férfinak kell megragadni a nő figyelmét, pont a férfinak kell megharcolnia érte és ha elnyerted, az a lényeg, hogy jól érezze magát veled, te meg vele és ragyogjon.

2013. febr. 16. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát igen én is úgy gondolom, hogy nem a nőnek kell hajtani a férfi figyelméért. Mégis olvastam egy erről szóló baromságot a neten. Én nem tudom, de van egy olyan érzésem minél jobban próbálok felkészülni, annál nagyobb az esélyem, hogy elszúrok valamit.:S
2013. febr. 16. 09:04
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!