Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Témaköri istenek, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ivan Iljics kérdése:

Témaköri istenek, miért kezdtétek?

Figyelt kérdés
Balerina, foley, Prof. Shevy és a többiek... Tudjuk kikről van szó. Ti miért kezdtétek a GyIK-ot?
2013. febr. 16. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok benne ugye?:(
2013. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha már a témaköröknél tartunk:

Nagyon dilettáns módon vannak felosztva...

2013. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

mert a gyermekem 12 éves és érdekelt a korosztályának problémái

aztán itt ragadtam

2013. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Istenek? HAHAAHAHH Csak mert kint van a nevük?
2013. febr. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hülyéskedsz Navorski? Egyértelműen benne vagy! :DD
2013. febr. 17. 00:00
 6/11 anonim ***** válasza:
47%
unalmas már mindennap róluk feltenni a kérdést xd mi közük az oldalhoz azon kívűl hogy kint van a nevük??!!
2013. febr. 17. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
xD pedig mostanában alig vagyok fennt.. amúgy volt egy régebbi accountom csak a rendes nevecském volt beírva és azt nem akartam láthatóvá tenni. Így jött ez, amúgy meg rengeteg időt töltöttem az oldalon főleg ebben a szekcióban. Jó időtöltés volt.. mostanában viszont nem köt le annyira.
2013. febr. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
bocicsoki2-t és csefyt miért hagytad ki??
2013. febr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Na, hát szépen kérlek, én azért regisztráltam erre az oldalra, mert nézelődtem az oldalon már egy ideje, és megfogalmazódott bennem a gondolat, hogy egy csomó kérdés van, amire igen nagyon szeretnék válaszolni, és egy pár kérdés is volt bennem, így hát regisztráltam. Ez a nagy SZTORI!
2013. febr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ejh, bocicsoki meg csefy nyilvánhogy benne van.
2013. febr. 17. 00:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!