Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác, akivel még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác, akivel még életemben nem találkoztam, filmezni hív, akkor tényleg "csak" filmezni akar vagy meg akar fektetni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tom, én egy esetleg haverral, akit még életemben nem láttam, először nem filmet néznék, hanem mondjuk... élőben beszélgetnénk. Eleve, ha a srác is meg akar ismerni, akkor nem filmezni hív. Tehát, igen, dugás.
2013. febr. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű,hogy nem filmezni akar. Kivéve ha moziba hív el...
2013. febr. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

fektetni gyeptéglát szoktak :DDDD

csatlakozom az előzőekhez

17/F

2013. febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű,hogy d.gni akar. Majd úgyis kiderül! De nem szabad mindenkiről rosszat feltételezni,meg hátsó szándékot. Ha Te nem akarsz,nem is fogsz ennyi.Max nézel egy jó filmet,aztán hazamész.
2013. febr. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!