Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire ciki a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire ciki a mai világban munkásembernek lenni a lányok szemében?

Figyelt kérdés
Érdekelne fiúk, lányok véleménye, tapasztalata erről a kérdésről.
2013. febr. 19. 13:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ez az életben nem annyira ciki mint itt a gyakorin, ahol a női egyedek nagy %-a még iskolás, és vajmi keveset tudnak a felnőtt életről.
2013. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem a pláza3,14csa kategória érdekel, akkor egyáltalán nem cink.
2013. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ciki
2013. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Na ettől hülyét kapok. Azt hittem egy kapcsolatban az emberek a fontosak, nem az mit csinál. Miért lenne ciki ez? Akinek az, azzal nem is érdemes kezdeni szerintem. Azt hiszem ebben mindenkinek más a véleménye.N
2013. febr. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Ciki ha valaki dolgozik?! Hol élsz te?! Örülj neki, hogy van munkád!
2013. febr. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Nem ciki.
2013. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
hát a férfiakra jellemező ,hogy munkásember mivel egy nő nem tudja elvégezni ergo miért lenne ciki , pl munkás meg hivatásos meló meg sofőr férfiakra legyen jellemző a nők legyenek irodába és végezzék az adminisztrációs munkákat számomra az a ciki aki férfi és irodába rohad
2013. febr. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Így van. A férfi végezze a fizikai munkát, a nő meg a szellemit. Utánna a nőt 40 év szellemi munka után küldjük nyugdíjba, a férfi meg járjon be bottal a gyárba 67 évesen. :(
2013. febr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Ezt most nem értem. Akinek van munkája az mind munkásember nem? :) Az a rossz ha munkanélküli valaki. Nem ciki a mostani világban hiszen nagyon sokan azok sajnos, csak akkor ciki ha direkt nem akar dolgozni. Vagyis hát végülis annak nem ciki, mert nem érzi szükségét és nem is keresi...

A barátom például autószerelő, munkásember. Fürdik az olajban kb, mindennap olajosan megy haza. Én nagyon is büszke vagyok rá, mert okos, szorgos, jó szakmája van amit nagyon szeret és amiben előre léphet majd a későbbiekben.

2013. febr. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Nincsen munkám sajnos. Miért mert szereztem egy diplomát teljesen fölöslegesen. Most nézegtem, hogy mire tudnék váltani.


Sajnos olyan világban, nem inkább országban élünk, ahol lenézik azt akinek nem magas státuszú, öltönyös munkája van.

Szocializmusban mindenki szakmát tanult, és eltudott helyezkedni legalábbis ezt hallottam. MA mindenki diplomát csinál és semmire nem viszi. Elég elkeserítő. :((

2013. febr. 19. 14:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!