Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alapból minkenkivel közvetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alapból minkenkivel közvetlen barátságos férfnél honnan lehet tudni, mikor tetszik is neki egy nő?

Figyelt kérdés

2013. febr. 22. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle! :)
2013. febr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem észre lehet azt venni, mert máshogy barátságos a kiszemelt nővel, még többet foglalkozik vele, keresi a társaságát, esetleg zavarba jön attól, ha a nő is viszonozza a kedvességet, össze-vissza beszél, rajtafelejti a pillantását, "úgy" néz, stb... ezek annyira speciális jelek, hogy nem lehet összetéveszteni a baráti kedvesség jeleivel. Ha alkalmad van megfigyelni, hogy egyszerre több nővel hogy viselkedik (főleg ha köztük van az is aki tetszhet neki, legyél akár te az illető), akkor úgyis kitűnik, hogy kivel viselkedik másmilyen kedvességgel.
2013. febr. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
és ,ha netén én értem fére őt és pusztán velem is csak kedves?
2013. febr. 22. 12:24
 4/14 anonim ***** válasza:
Gondolom neked tetszik ez a férfi... hát akkor küldj felé jeleket te is, és gyorsan ki fog derülni, hogy hogyan reagál rájuk. Ha ezután inkább hanyagol, vagy visszavesz, akkor veled is csak szimplán kedves, de ha még intenzívebbé válik a barátságos viselkedése, akkor viszonozza és majd csak kinyilatkozza végre az érzéseit. Ha vannak neki irányodba.
2013. febr. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Akkor ezt közvetlenül barátságosan megmondja! Vagy nem érzed így?

Ne kezdj el kombinálni, te nő! :D

2013. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
küldtem már felé jeleket.éa arra jól reagál,de hogy randizzunk arról nem szólt egy szót sem.... ezért nem tudom mi is a helyzet
2013. febr. 22. 12:46
 7/14 anonim ***** válasza:

Teljesen ugyan ez a helyzet nálunk is. Hiába jelezek, hiába viszonzom a jelzéseit. Rajtam felejti a szemét és én is rajta stb.

Mindhiába. Nincs randi, nem hív...


/egy nő/

2013. febr. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
de ilyenkor akkor mi van?
2013. febr. 22. 12:50
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Passz... Pedig 10000000000000%, hogy bejövök neki.... azt hiszem.
2013. febr. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nincs egyéb akadályozó tényező... pl. egy feleség, vagy barátnő?
2013. febr. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!