Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elfogadnátok egy arcplaszti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok egy arcplasztikázott férfit a jövőben, jó kinézettel párotokul? Szerínytettek jó megoldás ez? Vagy fogadja el magát amilyen és élje le az életét teljesen egyedül?

Figyelt kérdés

Nagyon ronda az arcom, deformált fej. Ha sikerülne széppé plasztikáztatnom valami jó szakorvossal a fejemet elfogadnátok?.

Ti is így tennétek helyemben? Mit szólnátok hozzá ha ismerősötök arcát plasztikázná, mert ronda volt?



2013. febr. 28. 19:53
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
83%
Az ukrán maffia ingyen is átszabja kérésre.
2013. febr. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat várok.
2013. febr. 28. 19:59
 3/45 anonim ***** válasza:
28%
majd egyszer talán megvilágosodsz és rájössz hogy a kinézeted milyen csekély mértékben számít a nőknél....
2013. febr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket hogy a korotokat és a nemeteket írjátok oda.
2013. febr. 28. 20:06
 5/45 A kérdező kommentje:
Tényleg? Már a kinézetemmel szóba sem állnak.
2013. febr. 28. 20:08
 6/45 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

Szerintem ne plasztikáztasd magad de ez az én véleményem ha te jobban éreznéd magad tőle akkor nyugodtan de nagyon gondold át mert szerintem az már nem "te" lennél ha érted hogy mire gondolok :) ha küldesz magadról képet szivesen mondok őszinte véleményt én elfogadnám ha a barátom plasztikázott lenne :D nem ítélem el az embereket :)

20/L

2013. febr. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Senkinek nem küldök képet. Nem ismerlek titeket, kitudja hogy kiélne vissza vele.
2013. febr. 28. 20:13
 8/45 anonim ***** válasza:

""Tényleg? Már a kinézetemmel szóba sem állnak.""


bocsi, de nem foglak meggyőzni a saját igazamról amit mondtam az 100%-biztos így van ha te ezt nem veszed észre/nem látod/nem akarod elhinni az a te bajod. a probléma a személyiségeddel van légfőkepén azzal hogy nincs önbizalmad. ha egy kicsit körülnézel te is rájöhetsz hogy mennyi csúnya és tök átlag keresetű csávónak van rohadt szép csaja, csak te nem veszed észre mert egy pesszimista/negatív szemszögből szemléled a világot.

2013. febr. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
Mit csináljak ha még szóba sem állnak?
2013. febr. 28. 20:49
 10/45 anonim ***** válasza:

velem sem álltak szóba, pedig én még jól is néztem ki, volt egy csomó haverom akik tök csúnyák voltak mégis simán csajoztak, akkor jöttem rá hogy a személyiségemmel van a baj


ez meg amúgy milyen kérdés hogy mit csinálj hogyha nem állnak veled szóba?? egyszerű: változz olyaná akivel szóbállnak, mert jófej, mert igazi férfi, mert domináns, mert van önbizalma odamenni egy csajhoz és beszélni vele tök lazán....(ha a külsőd megváltoztatod attól még ezek ugyan úgy nem lesznek meg és rohadt csalódott leszel)

2013. febr. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!