Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Na szóval 1 éve vagyunk együtt, Utálja az internetes közösségi oldalakat, így nincs ki írva egyikünknek se semmi a családi állapotról... De most néztem meg az iwiwjét, erre egy hétvégi kalandjával van fent nagyon ölelkezős képe... Nem az a baráti ölelös kép... Mondjuk 2009-ben töltötte fel, engem 2011 óta ismer...

Annyi szól csak a mentségére, hogy 1 év alatt 1x volt iwiwen..

Más mit szólna? Én teljesen kikeltem magamból,hogy hogyan tud semmibe venni... Nekem nincs iwiwem, ismim iwiwjéről láttam..(Csak,h ne,h az legyen,h eddíg miért nem szóltam neki mi az ott)

Korunk 26 F és 21N



2013. márc. 9. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért zavar az téged, hogy mit csinált előtted 2 évvel? Mentségére legyen mondva: férfi....és nem igazán törődik az iwiw-jével....mint ahogy sok más férfi sem.
2013. márc. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
szerintem már el is felejtette.
2013. márc. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 -=Koldus=- ***** válasza:
76%
Milyen jogon keltél ki magadból? Semmi okod nem volt rá. Az iwiw már amúgy is szinte a múlté. Legtöbb ember fb-zik. Én már vagy 3 éve be sem léptem az iwiwemre. Volt, hogy be sem engedett sokáig (most néztem meg, hogy be tudok-e lépni és sikerült xD)
2013. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 fospuska ***** válasza:
100%
nekem is van iwiw-em,de vagy 4 éve nem jártam rajta. ha mégis felmennék,nem a saját képeimet nézegetném,azt sem tudom,mi van fenn. nem kell ezt olyan komolyan venni,főleg,ha ilyen ritkán nézi amúgy is.
2013. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha van új partnere figyeljen az adatlapjára... Ráadásul komoly kapcsolatunk van /volt

Nem egy hétvégi c*fkája vagyok, mint az a ...

2013. márc. 9. 19:41
 6/9 -=Koldus=- ***** válasza:
52%

"Ha van új partnere figyeljen az adatlapjára"


Szakíts vele könyörgöm, jobb lesz a srác élete nélküled -.-"

2013. márc. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszi...

Az,h ő mit csinál nem gond csak,ha én akadok ki valamin... -.-

Egyébként a kérdésemre válaszolj légyszíves.

2013. márc. 9. 19:47
 8/9 fospuska ***** válasza:
minek figyeljen az adatlapjára,ha eddig sem tette...?
2013. márc. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 -=Koldus=- ***** válasza:
Felesleges válaszolni a kérdésre, mert téged úgysem lehet meggyőzni. Többen is írták, hogy nem mindenki olyan közösségi oldal függő, mint pl te (ráadásul magad is azt írtad, hogy utálja a közösségi oldalakat).
2013. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!