Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen szituáció volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szituáció volt a legcikibb találkozásod az exeddel?

Figyelt kérdés

Nyilván arra értem, hogy szakítás után.

Mi tegnap voltunk moziba barátommal és leült a barátom mellé egy nő, aki ugyan úgy nézett ki, mint a volt barátnője. Majdnem leállt a szívem.. :D


2013. márc. 9. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
11%

Múltkor kint tesiztünk az udvaron, erre osztálytársam odakiabált neki, hogy szia XY-exe!!

Fuu..mondom remélem nem hallotta.. :S

2013. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Soha nem volt erre példa, én a tinikori első pasimtól eltekintve mindenkivel békében maradtam. És szívesen látom őket bármikor és bármiben segítek nekik. Nekem is megvan még exemhez a lakáskulcsom, azt mondta, ha bármi baj van, akkor megyek, amikor akarok.
2013. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Egyszerre ültünk az ultrahang váróban, engem kísért a férjem, az exem meg a feleségét vitte. Egykor haraggal váltunk el, öt év után azért a nőért hagyott el, két évig nem beszéltünk, nem is láttuk egymást és pont ott kellett találkoznunk.
2013. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Nekem nincs igazán exem, meg fiatal is vagyok... :D

De volt egy "barátom" olyan 11 évesen, de csak randizgattunk, meg ilyesmi, nem volt komoly. Viszont mindenki tudott róla, mi meg úgy terveztük, hogy örökre együtt leszünk. Ő focizott, én néztem a pálya széléről. Iskolaszünetekben mindenféléről beszélgettünk, hülyéskedtünk, egymáson lógtunk... De aztán hirtelen elköltözött a családjával.

1 évig tartottuk a neten a kapcsolatot, de 12 éves korunkban "szakítottunk", nagyon összevesztünk. :'D


És én 3 évig nem láttam, nem hallottam róla, és igazából nagyjából el is felejtettem.

Egészen addig amíg izgulva mentem pár barátnőmmel/haverommal az új sulim folyosóján, és valaki a háttérből "...XY?!" XY ugye én vagyok. Hátranézek, erre egy hatalmas nagy páwa bámul rám kikerekedett szemekkel. Gondolom magamban: "Ez meg ki?"

Nem ismertem fel... Szóval csak álltam ott, mint egy nagy ***, erre elmosolyodott, és akkor a haverjai elkezdtek cikizni vele, meg csak bámultak rám, hogy mégis ki vagyok, és honnan ismer egy magamfajta lány egy olyan hatalmas páwát.


És akkor rájöttem. Abban a másodpercben el akartam süllyedni. Mellettem a barátaim meg "Ó, tényleg... ez ő...!

Igen, a volt "barátom" volt az.


Rögtön arra gondoltam, hogy vajon hogyan nézek ki, meg persze, hogy mi a szart csináljak. Rámosolyogtam, és otthagytam.

Egy "kicsit" ciki volt. :DD Azóta nem láttam őt, teljesen felszívódott, és fogalmam sincs, hogy hogyan került oda.

De kicsit csalódtam is benne, mert szörnyen nagy b*uzi lett. Megkerestem facebook-on, és undorító lett a személyisége.

Nem tudom, hogy ez mennyire számít exes sztorinak, de azért gondoltam elmesélem :'D 15/l

2013. márc. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
56%
már kb fél éve szakítottunk, amikor megtaláltam egy könyvét nálam. írtam neki, hogy kell -e még, mondta, hogy igen. nem akartam csak miatta kimenni a városba, szóval mondtam neki, hogy ekkor és ekkor, ebben és ebben a kocsmában leszek a barátnőimmel, gyere oda, és odaadom. ez a szerencsétlen meg azt hitte, hogy én magára az iszogatásra invitálom (hozzáteszem, haraggal váltunk el). leült, egyből rendelt is, és nem akart elhúzni az istenért se... faggatott össze-vissza, és bármit mondtam, ő még nagyobbat akart mondani. pl. -van barátod már? -igen. -jaj, nekem meg rengeteg szexkapcsolatom van. -oké... O.o -jól megvagytok? -igen. -jaj, én annyira boldog és elégedett vagyok, a szexuális életem maga a csúcs. szánalmas volt, és über ciki! aztán lekopott, mert szerintem érezte, hogy senki sem kíváncsi rá, csak sajnos későn esett le neki...
2013. márc. 10. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Par evre ra kint lattam strihelni az utca szelen egy fouton...
2013. márc. 10. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beültünk egy pub-ba a kollégákkal és az exem meg a nője ültek mögöttünk.
2013. márc. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
5-ös én mit nem adnék ezért :( Fel akart szedni talán újra??
2013. márc. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!