Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jönnek be az idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek be az idősebb pasik? (és tényleg sokkal idősebb pasikra gondolok)

Figyelt kérdés

Sokat olvasgattam erről a témáról, de rengeteg lánynak a "sokkal" idősebb pasi 25-30 éveseket jelent 16 évesen, míg nekem a 30-tól akár 60 éves korig tetszenek meg férfiak.

Az utcán, vagy bárhol sokkal hamarabb felfigyelek egy nálam jóval korosabb férfira, mint egy velem egy idős vagy maximum 10 évvel idősebbre. Úgy érzem biztonságot adnak, megvédenek, és nem egyből a szexuális vonzalmat látom(persze rohadtul felizgatnak, már bocsánat a kifejezésért), hanem azt, ahogy esténként hozzábújnék, beszélgetnénk, és csak együtt lennénk.


2013. márc. 11. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:

a nők azthiszik érettek,meg pl egy 14 éves kivel ba.szon ha akar?14 éves fiukat lenézik,a 18 éves csávók meg ba.szák őket reggelig,aztán a 20 éves csajoknak 30 éevs férfi kell

mert azmár érett,felnőtt és a 20 éves csaj azthiszi egy 30 éves férfival van egy szinten.

2013. márc. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen ilyen érzéseim vannak az idősebb férfiakkal kapcsolatban. Most szerelmes vagyok egy harminc évvel idősebb férfiba, de sajnos esélytelen vagyok... :(
2013. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha meg egy idősebb pasi Rátok néz,akkor persze az pedofil! Norbi 36
2013. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ooo a Norbi a kedvenc nevem :-) XD
2013. márc. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon tetszenek az idosebbek, sztem sokkal kivanatosabbak es mar masabb a kisugarzasuk is aaaaaahh tokre egy cipobe jarunk. Drukkolok, hogy mindketten kielhessuk a vagyainkat! :-)
2013. márc. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 sni ***** válasza:
tiszta párkereső oldal! :)írjatok Norbinak, talán nem lesz pedofil, én lemaradtam a 35 évemmel! :)
2013. márc. 14. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Norbi36 ez nem igaz!! Én nem gondolom az olyan férfiakat pedofilnak, akik megnéznek egy fiatal lányt, mert csinos, jó a melle szép az arca..stb

22:45 köszönöm szépen én is várom már..:P csak hát nagyon nehéz olyat találni akin ki lehetne..

2013. márc. 15. 15:12
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja igazad van tènyleg nagyon jo lenne egy idos pasi!De honnan?Mindig idossebekrol almodozom mièrt nem talalok?Sz@r ügy!!
2013. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Nekem is az idősebb pasik jönnek be. Annyira vonzónak találom az acélszürke színű ,enyhén őszülő hajat.

Nem tudtam,hogy nem vagyok egyedül. Azt hittem,hogy ez valami probléma a személyiségemmel. De akkor megnyugodhatok.

2015. jan. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!