Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezted már azt, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezted már azt, hogy nem vagy elég jó valakinek, akinek tetszel, és neked is nagyon tetszik, de a kisebbségérzés miatt inkább visszautasítod?

Figyelt kérdés

Van egy srác, mindig is életem szerelme volt, már 5-6 éve, de sosem volt esélyem nála. Az egyetemen viszont összehozott minket a sors újra, és úgy érzem felfigyelt rám. Sokszor néz, próbálja felvenni velem a szemkontaktust, de én önbizalomhiányból adódóan nagyon bizonytalan vagyok, és félek, hogy kevés leszek Ő hozzá, emiatt kevésbé jelzek vissza...Viszont attól is tartok, ha sokáig "kéretem" magam egyszerűen tovább áll. Én nagyon szeretem őt, nem tudok másra gondolni...csak Ő rá, de félek..Ismerem a múltját, mindent tudok róla, elég sokat bulizik, és csajozik, egy éjszakás kalandjai vannak. Az az érdekes, hogy alapvetően ő is csendesebb személyiség. Mi a meglátásotok? Közelebb engedjem magamhoz?


20/L


Írjatok kérlek, nemet kort írjatok!



2013. márc. 14. 22:55
 1/10 fospuska ***** válasza:
100%
dobd el azt a komplexust,nem jó az semmire,látod. :)
2013. márc. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hidd el azt tenném, de nem olyan könnyű...
2013. márc. 14. 22:58
 3/10 anonim ***** válasza:
74%

Nem is értem, hogy miért kérdés az, hogy közelebb engedd-e magadhoz. :) Ideje lenne picit jobban bízni magadban és benne is!

Attól, hogy voltak egyéjszakás kalandjai, nem biztos, hogy nem lehet majd szerelmes beléd és nem akarna tőled normális kapcsolatot. Nyugodtan közeledjetek egymáshoz, aztán majd kiderül, hogy mi sül ki az egészből. Ha ennyire szereted, akkor lehet, hogy életed legnagyobb boldogabb szakasza vár rád! :)


(Amúgy a kérdésre válaszolva: Lehet, hogy egoistának gondolnak egyesek, de én még nem éreztem ilyesmit).


21/L

2013. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ismerd meg jobban, légy nyitott. Próbálj meg pozitívan hozzáállni! :) Azért légy óvatos az ilyen bulizós alakokkal, de ki tudja, lehet csak egy normális lányra vár, addig meg élvezi az életet.


22/N

2013. márc. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem éreztem ilyet. 22 F
2013. márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Antonius Caepio ***** válasza:
100%

Engedd.

Mi a legrosszabb, ami történhet? Kiderül, hogy esetleg nem illetek össze, vagy nem olyan, mint amilyennek így "távolról" tűnik.

Egy egészséges párkapcsolat két ember szeretetéről, szerelméről, elfogadásáról (nem sorolok több klisét) szól. Nem pedig arról, hogy van az egyik fél, aki "elég jó" a másiknak, aki ezért beleszeret. Szóval, ha nem is sikerül a dolog, azt se úgy fogd fel, hogy kevés voltál hozzá, hanem úgy, hogy nem ő a te embered.

De egyelőre ne ilyeneken agyalj, hanem viszonozd az érdeklődését! Azzal semmit sem veszíthetsz, ha jobban megismeritek egymást. Az elszalasztott pillanat sosem jön vissza, és később megbánnád, ha most nem lépnél.

2013. márc. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Nem éreztem ilyet. Nekem nem kell olyan ember, aki engem nem akar. Semmi értelme.

21L

2013. márc. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igyekszem..igazatok van. :)


Kedves utolsó, azt hiszem félreértelmezted a kérdést.

2013. márc. 14. 23:27
 9/10 anonim ***** válasza:

A volt barátom mellett éreztem úgy egy éven át, hogy nem vagyok elég jó neki. Bármit tettem, mindenben talált hibát. Leépültem mellette teljesen, önbizalmam a béka segge alatt... Mire eljutottunk a szakításig, akkor vettem észre, hogy mekkorát változtam a régi énemhez képest.

Én sem voltam túl sok önbizalommal megáldva, de a végére annyi sem maradt.

Szerintem ha érezteti veled, hogy szeret és nem kritizál folyton, nagyon jó lehet a kapcsolatotok.

2013. márc. 18. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy egyéjszakás bulizós sráccal nem lehet komolyabban mit kezdeni. Nálam nulla lenne az esélye az érzelmek ellenére is.

Szerintem meg ő nem elég jó hozzád. Egy srác a szabadossággal nem éppen a komoly gondolkodásról, felelősségtudatról tesz tanúbizonyságot.

2013. ápr. 11. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!