Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Új vagyok itt, és szőrteleníté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új vagyok itt, és szőrtelenítésről szeretnék kérdezni, ha jó minőségű borotvát használoklok ott, intim helyen, akkor elvileg nem pattogok ki? eddig használt borotvával csináltam, gagyival. Az nem jött be, szívesen várom a hozzászólásokat!

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 18:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Magad is leírtad a probléma gyökerét.

Végy egy jó minőségű borotvát. Mach 3, vagy attól jobb Gillette borotvát. Egy jó zselés borotvahabot és már is megoldódik a problémád. Ezzel könnyedén lehúzhatod a bundát. Ha lány lennél, akkor lányok részére is van borotva. Utána egy jó kis bőrnyugtató krém és kész a dolog.

2013. márc. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
na majd most kiderül, remélem nem pattogok ki, mert szeretnék végre csupasz lenni, lehet hülyén hangzik de jobban érzem magam ha sima, amugy 28 éves ffi vagyok
2013. márc. 17. 19:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha érzékeny a bőröd az újtól is kipattoghat,viszont ha rendszeresen csinálod idővel megszokja a bőr.(nálam így volt)
2013. márc. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
remélem megszokja a bőröm, de sajna megint kipattogott, hiába kentem be többször is, ja meg viszket is, van értelme még próbálkoznom?
2013. márc. 19. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!