Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Firefox785 kérdése:

Zavaró Szépséghiba?

Figyelt kérdés
Hali lányok. Titeket zavar ha egy alapvetőleg jóképű pasinak egy elszíneződött kb 3 cm nagyságú jól látható heg van az arcán? Vagy inkább elkerülitek az ieneket?

2013. ápr. 6. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Hű, szóba se állok vele:D

Elszíneződött? Lila, vagy milyen színű?

Semmi gond nincs vele, egyes lányok szerint inkább vonzó, mint taszító. És a lányok nagy részének, ha nincsenek pont oda érte, akkor is közömbös.

2013. ápr. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért zavarna? Amúgy a bensőd milyen? Mert hiába vagy jóképű, ha tajparaszt vagy elküldelek a sunyiba szépséghibával vagy anélkül.

A jóképűség nem minden, sok minden mástól is függ a vonzalom.

2013. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha nem az arcán volna nem zavarna.Csak barát lehet ha rendes,de sajnálnám.
2013. ápr. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
jaj nekem.. most miért lenne már ez baj, ha amúgy minden okés vele????:D
2013. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha normális és nem tahó akkor nem zavarna :)
2013. ápr. 6. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eleinte lehet, hogy zavarna, de emiatt nem küldeném el, ha kikezdene velem. És miután megismertem és megszerettem, a hegét ugyanúgy szeretném. Vagy már nem is venném észre, hozzászoknék.


Van néhány ismerősöm (hímnemű), akiknek magasabb és vékonyabb a hangja, mint nekem (nőnemű). Eleinte eléggé nevetséges volt, amikor beszélgettem velük (tudom, tahó vagyok, sajnálom), de azóta már bőven megszoktam, észre sem veszem igazából. Szerintem egy heggel ugyanez lenne a helyzet :)

2013. ápr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bond Girl ***** válasza:

Al Pacino még csak nem is jóképű, mégis szexi volt a Sebhelyes arcúban.

Amúgy egyáltalán nem zavarna.

2013. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!