Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek le lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek le lehet így leszólítani egy lányt mondjuk a buszmegállóban?

Figyelt kérdés

-Szia! Nem gyakran csinálok ilyet, de megláttalak és gondoltam idejövök mert aranyosnak tűntél.

(Erre valami reakció "Ez komoly? stb...)

-Igen, abszolút, Ákos vagyok szia. Mondanál magadról 3 belső tulajdonságot, mit kell tudni rólad? :)


2013. ápr. 11. 19:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
az első fele oké a második már nem.
2013. ápr. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát te nem vagy normális. Hány éves vagy?
2013. ápr. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Jézusom ...-xd

Az üzenet küldője: cuckold29

Az üzenet címzettje: Kittiiiiiii

Az elküldés időpontja: ma 19:58

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Lányok! Szerintetek le lehet így leszólítani egy lányt mondjuk a buszmegállóban?

"az első fele oké a második már nem."

Az üzenet témája: ft

Az üzenet szövege: Szia! Szükségem lenne Nagyon elhasznált bugyira vagy szexnél elhasznált óvszerekre. Tudnál valamelyiket??? Megvenném!!

2013. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első jó, de a második már nagyon nyomulós...
2013. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én HPöty vagyok. :D Mielőtt még megvádolnál.
2013. ápr. 11. 20:01
 6/15 anonim ***** válasza:
Hát fiam, ha így leszólítanál a buszmegállóban... úgy b*sználak pofán, hogy elszállsz :D
2013. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#3 xD xD a perverz mindenit!!! XD
2013. ápr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mondanál magadról 3 belső tulajdonságot??!?!? Te hülye vagy?! főleg úgy, hogy buszra vár? közben azon gondolkozik, hogy milyen napja lesz, erre odamegy egy idióta és azt kéri, hogy mondjon magáról 3 belső tulajdonságot? :D


Figyelj: odamész hozzá, megmondod neki, hogy nem szoktál ilyet csinálni, de úgy döntöttél, hogy odamész hozzá mert megtetszett és szeretnél vele megismerkedni. Ennyi. nem több, nincs aranyosnak tűnés, nincs kedvesnek gondollak, semmi plusz bók. Hidegen, röviden, határozottan. És elkéred az elérhetőségét. Előbb a telefonszámát, ha nem adja meg, akkor "facebookon bejelölhetlek-e" szöveg.

2013. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mondd neki inkabb, hogy nem volt kedved ott magadban allni, s gondoltad odamesz hozza beszelgetni.. es kezdodhet az altalanos dolgokrol valo beszelgetes... nekem sikerult.
2013. ápr. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
A vége az borzasztó. És én nem visszakérdeznék, hanem csak mondanék egy köszi-t. Szerintem készülj fel erre az eshetőségre is. :D
2013. ápr. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!