Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hogyan volt az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hogyan volt az első csók? Szerintetek mennyi idős korban érdemes? Általában milyen szokott lenni az első? Félek! O. O

Figyelt kérdés

2013. ápr. 22. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem még az sem volt. 20/F
2013. ápr. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nekem igazából még csak pár hete volt meg az első, de nem volt olyan jó

egyáltalán nem hozta az elvárásokat

2013. ápr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
14 évesen, először még elég ügyetlenek voltunk, de aztán belejöttünk:D
2013. ápr. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
nekem teljesen simán ment, a fiúm nem is jött rá hogy nekem ez az első :D amikor érzed hogy itt az ideje, akkor érdemes :) mindenkinek más élmény..nekem például fantasztikus :) nincs okod semmi félelemre, kezeld lazán a helyzetet !
2013. ápr. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én 11 évesen csókolóztam először. Most 17-vagyok, de még mindig azzal a fiúval járok
2013. ápr. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Fuu ne félj nem érdemes:) Teljesen olyan voltam régen mint te és nagyon féltem az elsö csóktol:) Mindent megnéztem ezzel a témával kapcsolatban video szöveg stb:) 14 éves voltam és már minden barátnőmnek megvolt az elsó csok emiatt onbizalom hiányom is volt meg minden:( Rossz volt nagyon:( Erre még rátett egy lapáttal hogy szerelmes voltam egy fiuba de teljesen ugy éreztem ő csakis barátként gondol rám:| Egyszer megbeszéltük hogy találkozunk (mert addig csak osztályba találkoztunk ugyan is osztálytásak voltunk). Nyár volt julius:) Aztmondta megmutatja a kedvenc helyét ahova mindig jár ha meg akar nyugodni vagy ha egyeudl akar lenni:) Kijött elm a buszmegálloba megöleltuk egymást mind két barát és el is indultunk . A témák másokkal sosem , de vele csak ugy jottek egymás után:)Bekanyarodtunk Egy egy erdöbe mert kint lakik a város szélén. Egy olyan helyre vitt ahol már csak a mező van fák egy patak és egy vonat sin:) Leultunk egymás mellé és elkezdunk beszélgetni a minden féle dologrol. A szívem majd kiesett a helyéröl mert nagyon szerelmes voltam\ vagyok belé. Volt nálunk egy 2L es viz és azzal szorakoztunk hogy egymást locsoltuk le vele..:) A hajam tiszta viz lett és neki is. Mikor kifogyott az uveg mosolyogva mondtam neki hogy most nézd meg hogy nézek ki?:(xd és mondta hogy :mindig ilyen vagy:) És teljesen kozel lepett hozzam. Kérdeztem hogy: csunya?:( és aztmondta : nem ..gyonyoru:)és Megfogta a derekam és megcsokolt..vagy 3percig folyamatosan csokoloztunk nyelves is volt . Közben minden gátlásomat elfelejtettem nem izgultam elengedtem magam...én se tufdom hogy de sikerult:) most juliusban leszunk 1 évesek mert azota is egyutt vagyunk:)
2013. ápr. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem tegnap volt. :)

Én is féltem tőle sokáig, aztán tegnap teljesen elszállt minden félelmem. Filmeztünk a fiúnál, összebújtunk, simogatta a karomat, hajamat, megfogta a kezemet, aztán már vége volt a filmnek, amikor elég sokáig néztünk mélyen egymás szemébe. Tudtam, hogy meg fog csókolni, egyáltalán nem féltem, nagyon vágytam rá. Bíztam az ösztöneimben és azt kell mondjam, hogy tényleg nem érdemes félni tőle, hiszen ösztönösen tudni fogod, hogy mit csinálj.

Jó, a nyelves csók elsőre kicsit meglepett és nem is nagyon ment, de az este végére egyre jobban belejöttem.


Szerintem akkor érdemes, amikor megtalálod a megfelelő fiút. Én sosem csináltam problémát abból, hogy már majdnem 18 éves vagyok és még nem csókolóztam. És tudod, most érzem, hogy nem is baj, mert egy olyan fiúval történt, aki nagyon figyelmes, és rendes. És így pár nappal a születésnapom előtt, ez a legszebb ajándék, amit kaphattam.. :)

2013. ápr. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
huu 14 voltam a srác majdnem 16 (ő már tapasztalt volt)én meg begörcsöltem,h mi lesz ha béna leszek.de ő megnyugtatott,hogy ne parázzak).Végül jól sikerült de nem jöttünk össze:ss
2013. máj. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ez első az valami katasztrófa volt...:D Gondoltam is,hogy mit lehet ebben szeretni??

Utána belejöttünk persze

2013. dec. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!