Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok, amikor a nyaralást/str...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, amikor a nyaralást/strandolást tervezitek, figyelembe veszitek hogy mikor fog megjönni? Strandoltok/sportoltok amikor megvan?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 09:21
 1/8 anonim ***** válasza:
19%

rendesen járok edzésre akkor is, amikor megvan, akkor strandra miért ne tudnék elmenni?

persze, kényelmetlen 2-3 óránként wc-re járni, de azt akkor is kéne, ha nem strandon vagyok...


engem nem befolyásol :D

2013. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
mivel nálunk a családban 4 nő van,ezért a közös nyaralásoknál ez nem szempont :D viszont ha barátaimmal megyek strandolni,akkor csak akkor megyek,ha nincs meg. Ha megvan akkor kitalálok valamit,h miért nem birok menni,nem szoktam azt mondani,h megvan,mert tudom,h ez szar kifogás,de én úgy nem tudnám jól érezni magam,folyton idegeskednék,h jajj átütött stb
2013. ápr. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Pretty_Fighter ***** válasza:
58%
Edzésre mindig megyek,ha megvan.Viszont strandolni nem szoktam úgy.
2013. ápr. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Tamponnal megoldható, de megeshet, hogy a tampon valahogy megszívja magát vízzel, mert nem mindig sikerül ugyanúgy feltenni, főleg, amikor már nincs annyi vér, hogy jobban csússzon. Ilyenkor sokkal jobban ki vagy téve a baciknak. Tehát nem arról van szó, hogy kényelmetlen,szerintem a fertőzésveszély miatt jobban átgondolandó. De ha rögtön mensi után megelőző intézkedéseket tudsz alkalmazni, pl 1-2 tejsavas irrigálás, gélek, megelőző kúpok, akkor talán működhet :)
2013. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Ja, az edzés nem szempont, ott csak akkor gátol a havibaj, ha nagyon fáj, de gyanítom nem vagy mazoista.
2013. ápr. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én leszarom mikor jön meg, nem ez fogja eldönteni mikor mehetek nyaralni meg mikor nem...
2013. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem szoktam menni, mert nem vállalom azt hogy elkapok valamit, azt meg nem bírnám ki hogy a barátaim jókat szórakoznak a vízbe én meg csak ülök a parton és nézem őket :D
2013. ápr. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nem vízbe, hanem vízben!!!!!
2013. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!