Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik közül miért csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik közül miért csak a 25-30 korosztály mer odajönni az utcán egy csajhoz?

Figyelt kérdés
Hozzám csak a 25-30 korosztály jön oda és tiszta ciki mikor megkérdezik a korom és csak 18 vagyok. A fiatalabb pasikkal mi lett?
2013. ápr. 28. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
A fiatalabb pasikat általában kisfiúnak tartják az ilyen korú lányok, és nem igazán foglalkoznak velük, ezért nem is mernek odamenni ismerkedni.
2013. ápr. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az h akárkinél probálkozunk mindig elküldötök.
2013. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én 19 évesen is oda merek menni...
2013. ápr. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nincs teljesen így.
2013. ápr. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És mi bajod ezzel a korosztállyal?
2013. ápr. 28. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nincs ezzel a korosztállyal sem bajom csak nem szoktam hozzá, hogy ennyivel idősebbek jöjjenek csak oda ráadásul teljesen ismeretlenül
2013. ápr. 28. 18:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Én közelebb vagyok a 40 -hez,de én is odamennék,nincs ezzel gond,biztos idősebbnek nézel ki a korodnál.
2013. ápr. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eleve nincs értelme odamenni az utcán. '. ha sietsz valahova értelmetlen 2. ha odamegyek mégis mit mondok? Kotyfitty? 3. meg úgyis lekoptatod aki odamegy, mert eléggé úgyszólván nem ismered.
2013. ápr. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Többnyire kb 18-30 között max a tiniknél van esély.
2013. ápr. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!