Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Még nem csókolóztam. Viszont...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még nem csókolóztam. Viszont attól félek hogyha mondjuk a a srác lekap az utca közepén akkor nemlesz ciki a járókelők előtt bénázni?

Figyelt kérdés
Azmeg ugyebár még cinkesebb lenne ha megmondanám neki hogy mejnünk valami eldugottab helyre nem?Amúgy Ő már csókolózott,csak nemfog bénának tartani ugye?
2009. okt. 1. 22:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hehe. Ha tetszel neki és szeret akkor nem azon fog múlni, hogy jól tudsz csókolózni vagy sem. Abba ugyis belejön az ember :)

Csak ne izguld túl, drukkolok:)

2009. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Olyan sráccal a helyedben nem jönnék össze, aki csak úgy, minden előzmény nélkül "lekap" az utcán...
2009. okt. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a legjobb odamesz és lekapod... Am meg csókolózás: Átdugot a nyelved fel le jobra balra v körbe körbe mozgatod a szájába. vagy maszirozod vele az övét. Ha nem nem megy probald meg levegobe h körözöl vele az segit es azt altalabba szeretik is.
2009. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.Ilyenkor ezek a körülmények lényegtelenek lesznek. Mind átestünk ezen, a járókelők is!Engedj a pillanatnak. A kelők max. arra gondolnak, hogy "úristen, de öreg vagyok már!"
2009. okt. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
egyetértek az előttem szólóval. abban a pillanatban nem fogsz a járókelőkre gondolni, átadod magad az érzésnek. hidd el jó lesz!!
2009. okt. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem fogsz bénázni!Nyugi :) Amúgy ezt egy kivülálló úgysem tudja ránézésre megállapítani,hogy azt most jól csináljátok-e,ezt csak ti érzitek.

A másik,hogyén inkább mondjuk egy mozi felé terelném a helyzetet,mégis csak sötétben,kiváncsi tekintetek nélkül történjen. Az utcán,buszon...nyilvános helyen nem szeretek csókolózni,mert intim dolognak tartom.Vizelni sem állok meg a járda szélén,az is magánügy. :)

2009. okt. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A járókelők nem ismernek titeket. A járókerőket hidegen hagyja hogy mi történik a szátok között. A járókelőknek van jobb dolga is, mint tieket bámulni perceken át. No para.
2009. okt. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!