Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért akartok nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért akartok nagy szerszámot?

Figyelt kérdés

Ennyire nem vagytok elégetettek magatokkal? Tele az oldal azzal, hogy kinek hány centi. Azt hiszitek csak arra élveznek a lányok? Vagy azt akarjátok, hogy a száján jöjjön ki vagy mi? Egy fickó arról panaszkodott, hogy túl nagy (alapjáraton 30cm) ezért 80% prostikkal van. Ez mennyivel jobb? Vagy pl kardnyelő barátnőt akartok? Amúgy lehet van olyan lány akinek ti beszélitek be/hitetitek el, hogy kevesek vagyok. Erre még nem gondoltatok? Jó lenne ha lenne egészséges önbizalmatok centitől függetlenül.

Bocs, de egy kicsit kiakadtam.


2009. okt. 2. 16:26
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

nekem elég nagy, de sosem méregettem, szerintem az sem zavarna ha kissebb lenne. szerintem az önbizalomhiány nem innen fakad, csak itt csapódik ki. mint a nőknél az, hogy kicsi a mellem, vastag a combom, vagy túl széles a derekam.

ha valaki okéban van magával, annak lehet _bármilyen_ a teste, aki meg nincs, az talál valamit magán, amire ráfoghatja, hogy mi a baj.

2009. okt. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem akarok nagy szerszámot,és nincs is nagy!Az enyémet átlagosnak mondanám,bár soha nem mértem.
2009. okt. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert magunkban hordozzuk azt az ősi ösztönt, hogy akinek (a legnagyobb) a farka az az alfahím (legtöbb nő, legtöbb utód az ő neve mellett szerepel). Eleink valószínűleg elrettentő eszközként is használták a kardjukat és ez (kiegészítve a manapság tripla X-es kategóriába sorolt filmekben látható átlagnál nagyobb méretekkel rendelkező férfitársaim látványával) nagyon mélyen megmaradt.
2009. okt. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
nekem elég nagíy már ez ami most van pedig csak 14 vok
2009. okt. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lányok! Miért akartok nagy melleket?

Ebbe gondolj bele és megérted hogy miért akarnak a férfiak nagy szerszámot.

Én személy szerinte meg vagyok elégedve az átlagosnál picit nagyobb méretemmel, nem szeretnék nagyobbat, szerintem már az is hiba ha valaki megméri mekkora mert kételkedik magában hogy vajon elég lesz e.

19f

2009. okt. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 15 vagyok és 15cm és nemakarok nagyobbat nála (hogy férjen el a gatyóban:D )

Csajoknál a mellekröl? Nemjó a nagy mell legalábbis nekem jobban bejönnek a kis ill. közepes mellü lányok.

2009. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!