Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kolis lányok/fiúk! Mi volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kolis lányok/fiúk! Mi volt a legdurvább/legviccesebb dolog ami a koleszban történt? Vagy valami olyan sztori amit utána évekig emlegettetek?

Figyelt kérdés
Szeptembertől kolis leszek. Nem mintha bármi helytelenre készülnék, csak érdekel, mennyire zajlik az élet a kollégiumokban..:D

2013. máj. 21. 18:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

nem vagyok és nem is voltam kolis..

de itt az 1ikbe volt 1 olyan egy lányt megdugtak.. felvették videóra.. körbement az egész városon.. így a lány is meg a gyerek is repült a kollégiumból + a suliból is.

2013. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

6 kolis haverom volt, abból 2 kibukott, 3 közülük több mint 1 év lemaradásban van, a negyedik a kibukás szélén. nem beszélve a felvett diákhitelről, gyakorlatilag fölöslegesen. Most persze ez az én szkeptikus véleményen, de ha ez a 6 haver 3 különböző koliban van, illetve szaktársam is volt kolis, az is kibukott, illetve ismerek olyanokat akik inkább albérletbe mentek.


Bár lehet, hogy te jó kolit, emberek fogsz ki. Csak vigyázz, a bulizásnak ára van.

2013. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ellopták a rúd szalámit az ablakpárkányból télen. :D Mindezt egy kampóval és damillal, az eggyel felettünk lévő emeletről. :D
2013. máj. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer felgyulladt a konyha. Nem mindenkivel történnek eget rengető dolgok, ha kolis :P

Én csak éltem, beszélgettem, tanultam.

2013. máj. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Ezen a szalámison jót szakadtam :DDDDD Amúgy gimibe megyek, nem egyetemre, 15 éves vagyok:) Nem tervezek bulizásokat, tanulni szeretnék, persze benne vagyok az ilyen (nem törvénybeütköző) hülyeségekben:D
2013. máj. 21. 18:30
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen, készülj fel, hogy megeszik a kajádat illetve szeretnek a pénztárcából vágy bármi olyan értékből, amit alapból nem tart számon az ember, cigisdoboz stb. dézsmálni az emberek.


Ne legyél nagyon adakozó mert úgy veszik, hogy természetes és már szó nélkül lefognak tarhálni. Bármi ilyen van emeld fel a hangod mert b.szhatod.

2013. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
31%

Üvegezésen belül már nagyon sok minden.

-szájrapuszi

-fenék-p.nci tájékon bármit lehetett csinálni 30mp-ig nacin keresztül

-végigsimogatás 2 percen keresztül bárhol

-smárolás

-ujjazás

-f.szverés

-sz.pás

-kinyalás

-ablakba kiülni és úgy tenni, mintha szex lenne

-5 perces "szex" ruhában

...nagyon sok dolog volt még:)


társaság függő nagyon, ha elit társaságod van akkor ilyen jó kis dolgokra ne számíts, de ha jó társakat kapsz akkor mehet minden jó:)))

2013. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%

Alap felszereles : a szekrenyben vodka + egy csík cigi

+ gumi

Gumi a zsebbe is

Ki tudja mikor van felporogve a csaj

Akkor kozos rejszolas a takaro alatt a folyosors kimenni es ott elelvezni kie spriccol messzebb

Koliban nincs szegyenlosseg

Egymas farmat mindenki ismeri mindenkinek

Koliavato vizestorolkozovel vegigcsapkodnak amikor puceran futsz

Akkor kolis farsang : feladatok

Dugj egy szobort smarolj utcan puszi idegen csajnak penzkeres ah utcan

Segrepacsi idegen csajnal tojassutes valameik kajaldaba mekibe stb te viszed be. Tojast/ kolbaszt

Es mindrol kep kell

Jozanon nm lehet birni haverom mondta

2013. máj. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Ne légy túl adakozó ami a cuccaidat,és a kajádat illeti, mert hamar rád fognak szállni, mindent tőled fognak kunyizni, lassan majd kérdezés nélkül is. Velem is ez volt, utána már szó nélkül nyúlkáltak be a szekrényembe... megmondtam nekik ha még 1x megmerik, letöröm a kezüket. Azóta semmit sem mernek kérni.
2013. máj. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
8as lány vagyok:d
2013. máj. 21. 18:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!