Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg nem látok más megoldás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nem látok más megoldást arra hogyan tudnám elfelejteni ezért szakember segítségét szeretném kérni, de mégis kihez fordulhatnék?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nem tudok elfelejteni már jó ideje,ezért szakemberhez szeretnék fordulni de nem tudom,hogy pszivhiáter vagy pszichológus tudna nekem segítenimelyikhez forduljak?

2013. máj. 22. 02:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ebben semmilyen szakember nem tud segíteni, csak az idő. Sajnos... ugyanebben a helyzetben vagyok, csak nekem egy fiút kéne elfelejtenem.
2013. máj. 22. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

nem tudom,már évek óta tart,és annyira el akarnám felejteni de nem megy.

úgy érzem ha egyszer lesz is családom nyílván szeretni fogom őket de tudom annyira nem leszek boldog mint amennyire lehetnék.

2013. máj. 22. 02:40
 3/15 anonim ***** válasza:
Sajnálom. Hidd el, tudom mit érzel, igaz nekem nem évek óta tart a dolog, "csak" hónapok óta. De jelenleg én is úgy érzem, hogy más mellett nem leszek annyira boldog, mint amennyire mellette voltam. De azért remélem, hogy a sors majd erre rácáfol:) Mert amíg így állunk a dologhoz, addig tényleg nem leszünk más mellett boldogok.
2013. máj. 22. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

"Mert amíg így állunk a dologhoz, addig tényleg nem leszünk más mellett boldogok."

Igen,hogy ezt hányszor megkaptam már persze jogosan.

de pont ezért gondolkozok szakemberben mert hátha valami tanáccsal vagy valamivel kibillentene ebből vagy valamit mondana.

2013. máj. 22. 02:52
 5/15 anonim ***** válasza:

velem is ugyan ez van kérdező!

én úgy vagyok már vele, hogy megpróbálom szó szerint lesz@rni! ne hogy már ezzel teljenek el a napjaim, hogy mindig rá gondolok...

2013. máj. 22. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
én is így próbálom csak ezt könnyebb mondani mint megtenni:)
2013. máj. 22. 03:02
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudna segíteni, csak a pénzedet húzná le. Ezt csakis magadban tudod lerendezni. Iszonyat nehéz, pontosan tudom, hisz én is benne vagyok ebben, de muszáj. De bíznod kell magadban annyira, hogy egymagad le tudod ezt győzni. Persze az is segít, ha beszélsz erről valakivel (nem feltétlen szakemberrel, hanem sorstárssal), de a nagy részét magadban kell lerendezni.
2013. máj. 22. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Akkor az lehet a baj,hogy nem tudom hogyan rendezzem le magamban
2013. máj. 22. 03:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Van egy jó hírem kedves kérdező: el tudod felejteni és el is fogod. Én is azt hittem, hogy nem fog sikerülni, ugyanúgy álltam hozzá, ahogyan Te is, de sikerült. Mindig bólogattam amikor mondták, hogy majd az idő segit, persze közben mondtam magamnak, hogy áh dehogy fog. Pedig de :) Majd emlékezz erre vissza, amikor boldogan élsz egy tökéletes kapcsolatban, addig is kitartás.
2013. máj. 22. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó,majd emlékezem:D
2013. máj. 22. 03:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!