Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna egy lányt, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna egy lányt, hogy a magassághoz képest az intim méretem kicsi?

Figyelt kérdés
192 cm magas izmos fiú vagyok, szerintem nem nézek ki rosszul, viszont nemiszervem 14 cm hosszú. Szerintem a magasságomhoz képest kicsi, meg ha egy lány lát egy magas srácot, általánosíthat, hogy neki nagyobb van. mi a véleményetek lányok, fiúk?
2013. máj. 23. 22:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
67%

Kb. ilyen magas sráccal volt már dolgom, neki is 13-14 cm lehetett, de nem volt vele gond. Tudni kell használni és kész :)

23N

2013. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Canis Merga


40 cm !

2013. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
59%

am a vastagsága lényegesebb ha gondolkodtok most egy nagyon vékonyon mit érzel?

egy túl vastag meg fáj

de ha 10 centi és mégis vastag azt érezzük

De egy vékony farkon semmit se lehet érezni

2013. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 xStefix ***** válasza:
59%
Egyébként meg a túl nagy dolog esetenként már fájdalmas is, erre is gondolj. A nők méretei is különbözőek.
2013. máj. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
59%

Kedves kérdező a méreteink megegyeznek.

Nincs itt gond semmivel mármint méretügyileg.

Ne stresszelj ezen csak légy magabiztos.

2013. máj. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Navorski!


Most nézem, hogy elgépeltem a magasságom is... se baj...


Köszi az infót! :D

2013. máj. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
59%
Hidd el 14cm-el ha tudod használni, akkor nagyon sokmindent eltudsz érni a nőknél :) Az általánosítás meg mindig meglesz. Én vagyok 174 cm magas, általában azt hiszik hogy kicsi, miközben 19 hosszú(és vastag is hozzá). Barátnőm is amikor először meglátta meglepődött, főleg mert alacsony vagyok és ahhoz nézve. De 14el ne aggódj, egy értelmes lányt nemfog zavarni, akit meg zavar azzal ne foglalkozz, és ha tudod használni, bőven elég a 14:)
2013. máj. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!